W najbliższą sobotę 28 listopada, wyciąg narciarski Winterpol Karpacz Biały Jar, , jako pierwsza stacja w Polsce, oficjalnie rozpoczyna sezon 2015/2016. To doskonała okazja dla wszystkich fanów szusowania, aby zapoczątkować zimową przygodę.


Wszystko wskazuje na to, że utrzymujące się od kilku dni opady śniegu oraz temperatury poniżej zera, umożliwią oczekiwane otwarcie nowego sezonu narciarskiego 2015/2016. Wyciąg narciarski Winterpol Karpacz Biały Jar, od dłuższego czasu przygotowuje się do rozpoczęcia nowego sezonu, który rusza już sobotę 28 listopada.  

Planujemy uruchomienie trasy nr 3 o łącznej długości 1100 m. Od kilku dni armatki śnieżne pracują  na 100%, aby trasy zjazdowe zostały w pełni przygotowane dla odwiedzających nas narciarzy. Jeżeli obecne warunki pogodowe utrzymają się do soboty, to nowy sezon zostanie otwarty już w weekend. – mówi Grzegorz Głód, marketing manager Winterpol Sp. z o.o.

W weekend 28 – 29 listopada, ceny karnetów za przejazd wyciągiem będą niższe o -50%. Wszystko za sprawą akcji „Dolny Śląsk za pół ceny”, której partnerem jest stacja narciarska Winterpol Karpacz.

Trasa zjazdowa w Białym Jarze czynna będzie w godzinach 9:00 – 22:00.

Aktualne warunki pogodowe, dostępne są na kamerach online.