Kartą Turysty „Gdańsk-Sopot-Gdynia-Plus” sezon 2014/2015 przed nami!
Karta Turysty „Gdańsk – Sopot – Gdynia – Plus” rozpoczyna nowy 5 już sezon. 1 maja projekt rusza z nową siła i zwiększoną ilością Partnerów.

Karta Turysty „Gdańsk-Sopot-Gdynia-Plus” to gotowy pomysł, co ciekawego można robić podczas pobytu w Gdańsku i regionie, jak spędzić tu jeden lub kilka dni. To oferta zarówno dla singli, rodzin, dla młodych i starszych. Co powiesz na relaks w SPA, profesjonalną lekcję wspinaczki, superszybką jazdę gokartem, wycieczkę po mieście z przewodnikiem, rejs łodzią,  zabawę w adventure parku? Karta oferuje ponad 250 rabatów na różne atrakcje!

 

Karta Turysty  „Gdańsk-Sopot-Gdynia-Plus” – czyli:
Ponad 250 zniżek z których można korzystać wielokrotnie do 30 kwietnia 2015 r.
Wstęp do 23 atrakcji Gdańska – muzea, wyjątkowe wystawy i ekspozycje, sztuka, a także ZOO.
Komunikacja miejska – na terenie całego Trójmiasta (autobusy, tramwaje, trolejbusy, Szybka Kolej Miejska)
Darmowy przewodnik – w którym znajdziesz adresy i godziny otwarcia poszczególnych atrakcji.
Zapomnij o kolejkach – masz już bilet, więc nie ma potrzeby stania w kolejce po bilety. Najbardziej popularne atrakcje Gdańska w wakacje i weekendy potrafią być naprawdę bardzo zatłoczone.
Zysk – zaoszczędzisz, zwiedzając za darmo atrakcje turystyczne w ramach Karty Turysty.
Wolność – możesz zobaczyć tyle, na ile masz ochotę, na ile starczy ci sił i czasu.
Zniżki na zakupy, prezenty, żaglowki, adventure parki, w spa,  restauracjach, pubach, hotelach – czyli wszędzie tam, gdzie czeka Cię dobra zabawa, przyjemności i relaks.
Z oferty w ramach Karty Turysty „Gdańsk-Sopot-Gdynia-Plus”można ułożyć co najmniej kilka dni atrakcyjnego pobytu w Trójmieście i okolicach, zarówno przy dobrej, jak i gorszej pogodzie –  w sezonie i w okresie mniejszego ruchu turystycznego. Korzystają z niej turyści indywidualni, rodziny, grupy, a także turyści biznesowi.  

Szczegółowe informacje o Karcie Turysty oraz aktualna lista Partnerów dostępne są pod adresem www.gdansk4u.pl/kartaturysty