Pomimo ograniczeń w podróżowaniu, wielu fanów egzotycznych wyjazdów czeka z niecierpliwością na możliwość wyjazdu jesienią czy zimą na pełne słońca wakacje. Specjalnie dla nich, Rainbow przygotował wyjątkową promocję – „Kierunki pełne słońca i swobodnej zmiany”. W ramach promocji, oprócz atrakcyjnych rabatów, Klienci otrzymają korzyści dopasowane do obecnych oczekiwań: podwójną możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji nawet do 15 dni przed wylotem, bezpłatny test na Covid w przypadku wylotów do destynacji, do których będzie on wymagany oraz możliwość zakupu pakietu „Spokojny Wyjazd” dającego pełną ochronę na wypadek konieczności zmiany planów ze względu na wirusa.

Rainbow  planuje w miesiącach jesienno-zimowych realizować loty na Dominikanę, do Egiptu, Tunezji, Turcji, na Wyspy Kanaryjskie, Mauritius, Malediwy, Kubę i Maderę, a także do Meksyku, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kenii, Omanu czy Etiopii. W miarę możliwości uruchomi też połączenia do Tajlandii i na Sri Lankę.

Swobodna zmiana

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach niezwykle ważna jest możliwej bezproblemowej zmiany rezerwacji. W związku z tym, kupując wczasy w promocji, Klienci będą mogli dokonać zmiany aż 2 razy w ramach Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji w wersji „Premium”. Usługa ta daje możliwość bezpłatnego przepisania się zarówno na inny kierunek, jak i termin, nawet do 15 dni przed wyjazdem, w ramach sezonu Zima 2020/21.

Bezpłatny test na Covid- 19

Wiele wskazuje na to, iż egzotyczne podróże w sezonie Zima20/21 bardzo często powiązane będą z wymogiem testu na Covid. Naszym celem stało się więc ułatwienie Klientom szybkiego i bezproblemowego wykonania testu, bez ponoszenia jego kosztów.

Tylko w promocji oferty Zima 2020/21, Rainbow pokrywa koszt testu na Covid-19, jeśli jego wykonanie jest niezbędne i wymagane przez kraj, do którego wybierają się Klienci. Test przeprowadzany będzie w Polsce, we współpracującej z Rainbow sieci certyfikowanych laboratoriów, a jago wynik dostępny będzie już w 24h. Badanie opisane zostanie w języku angielskim w sposób akceptowany na każdej destynacji.

W praktyce oznacza to dla Klienta dużą oszczędność (rynkowy koszt wykonania testów wraz z tłumaczeniem na język obcy, to prawie 600 zł od osoby), możliwość reakcji na ew. bezobjawowy pozytywny wynik jeszcze w Polsce oraz gwarancję otrzymania wyniku przed wylotem.

Pakiet „Spokojny wyjazd”

Dzięki pakietowi „Spokojny wyjazd” Klienci mogą zmienić swoją rezerwację na dowolny inny wybrany wylot w przypadkach losowych związanych z Covid19. Przypadki te obejmują pozytywny wynik testu w Polsce, objęcie kwarantanną przez Sanepid oraz niewpuszczenie na lotnisko z powodu objawów chorobowych. Zmiana na inny wyjazd możliwa jest do ostatniej chwili przed wylotem! Pakiet kosztuje tylko 39zł/osoby i jest jedynym rozwiązaniem na rynku turystycznym, oferującym tak szerokie zabezpieczenie przed ewentualnymi problemami z wylotem związanymi z Covid 19.