Już w poniedziałek, 20 stycznia 2014 r. o godz. 19:30, odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny na rzecz Fundacji Mamy Dzieci, założonej przez aktorkę Anetę Todorczuk-Perchuć i Agnieszkę Chrzanowską. Blisko 20 artystów stanie na jednej scenie warszawskiego Teatru Capitol, by wesprzeć najbardziej potrzebujące dzieci z Domów Dziecka oraz ich byłych wychowanków.

Na charytatywnym koncercie Fundacji Mamy Dzieci wystąpią soliści: Tomasz Karolak i „Pączki w tłuszczu”, Marcin Kindla – wokalista i kompozytor, współautor hitu „Jeszcze się spotkamy”, Kasia Rodowicz – autorka płyty „Polskie piosenki”, algierczyk na stałe mieszkający w Polsce – Ferid Lakhdar, a także Paulla, której album „Nigdy nie mów zawsze” uzyskał status platynowej płyty w naszym kraju!

Obok nich zaprezentują się wokaliści związani na co dzień z Teatrem Buffo: Monika Ambroziak i Krzysztof Rymszewicz, artyści „The Voice of Poland” – laureat Damian Ukeje, a także Dorota Osińska, Sławek Zapała czy Rafał Brzozowski – wykonawca hitów „Tak blisko”, „Za mały świat”, „Nie mam nic”, laureat I miejsca Konkursu na Przebój Lata 2013 Radia ZET i Telewizji Polskiej, zdobywca SuperJedynki w Opolu 2013. Zobaczymy również finalistę programu X-Factor – Marcina Spennera.

Galę poprowadzą: Marcin Perchuć i Krzysztof Pluskota.

Bilety – cegiełki w cenie 50 zł (normalny) oraz 25 zł (ulgowy) do nabycia w kasach Teatru Capitol w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 115 (przy Pl. Bankowym) lub poprzez stronę internetową: http://teatrcapitol.biletyna.pl/event/sector/id/24263

Jestem niezmiernie szczęśliwa, że tylu wspaniałych Artystów zdecydowało się wesprzeć działania naszej Fundacji. Razem, możemy pomóc najbardziej potrzebującym, wchodzącym w dorosłe życie młodym ludziom z Domów Dziecka, którym życie napisało trudne scenariusze. Na ten wspaniały wieczór zapraszamy wszystkich bez względu na wiek. – zachęca Aneta Todorczuk-Perchuć, aktorka, współzałożycielka Fundacji Mamy Dzieci.

Głównym celem Fundacji Mamy Dzieci założonej w 2011 roku jest tworzenie równych warunków szans rozwoju intelektualnego, zawodowego, społecznego i kulturalnego, jak również prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej na rzecz wychowanków i byłych wychowanków Domów Dziecka, a w szczególności wychowanków i byłych wychowanków Domu Dziecka nr 9 przy ul. Korotyńskiego 13 w Warszawie. Fundacja pomaga spełniać marzenia i ułatwia życiowy start osobom najczęściej o skomplikowanej sytuacji materialnej. Współzałożycielką Fundacji jest Aneta Todorczuk-Perchuć – aktorka filmowa i teatralno-musicalowa, znana m.in. z fantastycznych ról w serialach: „Na dobre i na złe”, „M jak Miłość”, czy „Samo Życie”.

Oficjalna strona Fundacji Mamy Dzieci: www.mamydzieci.org      
Oficjalna strona Teatru Capitol w Warszawie:
www.teatrcapitol.pl