W połowie marca Qubus Hotel Prestige Katowice rozszerzył ofertę usług konferencyjnych. Do dyspozycji Gości oddane zostały 3 sale kinowe znajdujące się na 2 piętrze budynku Altus.

 

Do tej pory hotel dysponował całkiem pokaźnym i nowoczesnym Centrum Konferencyjnym składającym się z 7 sal o łącznej powierzchni 600 m², mogącym pomieścić nawet 1100 Gości. To sprawia, że Qubus Hotel Prestige Katowice jest również jednym z największych na Śląsku centrum konferencyjnym.

– Bycie jednym z liderów zobowiązuje do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich usług. W związku z tym postanowiliśmy nawiązać współpracę z kinem w temacie wynajmu sal kinowych pod usługi konferencyjne. 3 nowe sale są w stanie pomieścić nawet 597 osób. Każda z nich wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie, rzutnik, scenę i wygodne siedzenia, które z pewnością pozytywnie wpłyną na poczucie komfortu wśród uczestników danego spotkania. Dodatkowym atutem organizacji konferencji w salach kinowych jest też przestronny hol, który zapewnia pełną wygodę podczas korzystania z usług cateringowych – mówi Magdalena Stachoń-Szołtysek Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu w Qubus Hotel Prestige Katowice.

Przestrzeń sal kinowych łączy się też bezpośrednio z częścią konferencyjną hotelu co pozwoli na organizację dużych eventów, kongresów i targów. Dodatkowo dla Gości, którzy chcą wynająć salę kinową z gastronomią pod organizację konferencji dla 100 osób, hotel przygotował specjalną ofertę pt. „Sala kinowa za złotówkę”.    

– Połączenie nowocześnie wyposażonych sal kinowych z marką Qubus Hotel  to gwarancja wysokiej jakości usług. Jesteśmy przekonani, że nowa propozycja spotka się ze sporym zainteresowaniem, zarówno ze strony naszych stałych kontrahentów, jak i nowych firm poszukujących nowoczesnych i oryginalnych miejsc na konferencję – podsumowuje Katarzyna Gaweł Dyrektor Hotelu. 

Qubus Hotel Prestige Katowice jest jednym z 14 obiektów w sieci. Funkcjonuje na śląskim rynku już 10 lat. Swoim Gościom oferuje 300 miejsc noclegowych w 150 komfortowych pokojach. Oryginalnym wyróżnikiem hotelu jest również znajdujący się na 27 piętrze Sky Bar.