Na horyzoncie niepowtarzalna podróż z Tomkiem Michniewiczem

Zgłoś się do niezwykłego projektu i wygraj fascynującą wyprawę!
Wyjątkowa akcja pod skrzydłami linii KLM

Czy chcesz przeżyć niezwykłą przygodę, poczuć adrenalinę i oderwać się od cywilizacji? A przy okazji sprawdzić się w tym, na co dotąd zawsze brakowało ci odwagi? Spełnij swoje marzenia! Tylko do końca maja tego roku można zgłaszać swoje pomysły na niezwykłą wyprawę w konkursie „Swoją drogą” na stronie www.tomekmichniewicz.pl/swojadroga. W połowie czerwca br. Tomek Michniewicz ogłosi nazwisko osoby, która wybierze się z nim w niezapomnianą podróż.

Unikatowy projekt, z udziałem podróżnika i dziennikarza Tomka Michniewicza, towarzyszy premierze jego najnowszej książki pt. „Swoją drogą”. Tomek opisuje w niej trzy niezwykłe wyprawy z bliskimi osobami: trzydziestolatkiem z korporacji, który wyrusza do afrykańskiej dżungli, młodą kobietą trafiającą do świata ortodoksyjnego islamu oraz dojrzałym mężczyzną realizującym swoje marzenia o dalekich podróżach. Wyjazd na drugi koniec świata i smak przygody całkowicie zmienia ich dotychczasowe życie. Kim będą po zakończeniu podróży? Wrócą do dawnego życia czy pójdą inną drogą? Książka ukaże się na rynku już 30 kwietnia br. nakładem Wydawnictwa „Otwarte”, a już na dwa tygodnie przed oficjalną premierą, zajmowała 3. miejsce na liście bestsellerów!

„Konkurs „Swoją drogą” jest kolejną niestandardową akcją organizowaną we współpracy z linią KLM, z którą jestem związany od lat. Holenderski przewoźnik wspierał mnie już przy pisaniu poprzedniej książki pt. „Gorączka”, a także w przygotowaniach licznych wypraw.” – powiedział Tomek Michniewicz.   

Aby wziąć udział w niecodziennej akcji KLM, należy na stronie www.tomekmichniewicz.pl/swojadroga wybrać dowolne miejsce na świecie, do którego chcielibyście pojechać. Następnie za pomocą maksymalnie 1000 znaków trzeba uzasadnić, dlaczego Tomek Michniewicz powinien zrealizować właśnie Twój pomysł? Jeśli nie wiesz dokąd chcesz wyjechać, lecz potrafisz przekonać Tomka za pomocą maksymalnie 250 znaków, jak wyprawa może zmienić Twoje życie – nie wahaj się i napisz już dziś!

Głównymi partnerami konkursu są linie lotnicze KLM oraz Allegro. Patronat medialny nad akcją objęły telewizja TTV, radiowa Jedynka oraz Tanie-loty.pl. Wyprawę Tomka wraz ze zwycięzcą konkursu, która wyruszy jeszcze w grudniu tego roku, relacjonować będzie Onet.pl.

***

Tomek Michniewicz – dziennikarz, backpacker, fotograf, radiowiec i aktywista. Autor dwóch bestsellerowych reportaży: „Samsara. Na drogach, których nie ma” oraz „Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów”. Redaktor naczelny serwisu podróżniczego KoniecŚwiata.net. Dziennikarz radiowy i autor programu „Inny Świat” w telewizji TTV. Laureat czterech statuetek na festiwalu cywilizacji i sztuki mediów, odkrywców i podróżników Mediatravel, nominowany w tym roku do Kolosów i nagrody National Geographic „Traveler”.

***

Grupa AIR FRANCE KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie AIR FRANCE KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 100 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.  AIR FRANCE KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o AIR FRANCE KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com .

Informacje na temat najnowszych promocji cenowych dostępne są na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.