W Koszalinie wystartował we wrześniu br. stacjonarny punkt serwisu Prezentmarzeń, który od 7 lat oferuje niestandardowe upominki w formie przeżyć

 

Przejażdżka ferrari, lekcja wakeboardingu, lot widokowym balonem – to oryginalne atrakcje, które możemy podarować bliskiej osobie z okazji urodzin czy rocznicy ślubu. Prezenty w formie przeżyć są coraz bardziej popularne w Polsce. W przygotowaniu takich niespodzianek dla najbliższych, coraz częściej pomagają nam profesjonalne firmy, oferujące tysiące propozycji na terenie całego kraju. Jedna z nich właśnie otworzyła stacjonarny punkt w  Centrum Handlowym Atrium w Koszalinie, aby służyć swoim Klientom nie tylko ofertą internetową, ale również fachowym doradztwem podczas bezpośredniej rozmowy.

 

Naszą ideą jest to, aby zmienić sposób obdarowywania ludzi prezentami z tradycyjnego na emocjonalny. To emocje są najlepszym nośnikiem pamięci, a pozytywne przeżycia jakich doznajemy, zapamiętujemy na długo. Cieszę się, iż mogliśmy uruchomić punkt stacjonarny naszego serwisu w Koszalinie i doradzać jego mieszkańcom, potencjalnym Klientom w podarowaniu bliskim niezapomnianych przeżyć. Mam nadzieję, iż wśród bogatej oferty dostępnych atrakcji, każdy będzie mógł wybrać dla bliskiej osoby lub dla siebie upominek dopasowany do indywidualnych potrzeb. – mówi Grzegorz Rożalski, założyciel firmy.

 

Niematerialny prezent w formie przeżycia to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych podarunków otrzymywanych od lat. Jak wynika z sondy serwisu Prezentmarzeń, ponad 37% respondentów uważa, że upominki w formie emocji to dobry pomysł, a 28% postrzega je jako szansę na podarowanie bliskiej osobie niezapomnianych wrażeń. Z kolei 24 % spośród 4000 zapytanych osób deklaruje, iż chętnie podarowałoby taki upominek, aby oryginalnie zaskoczyć bliskich.

 

 W dzisiejszych czasach sposób życia przekłada się na nasze oczekiwania względem otrzymywanych prezentów. Oprócz tradycyjnych upominków doceniamy prezenty pozwalające nam doświadczyć czegoś nowego, wyzwalające emocje czy adrenalinę. W zależności od pomysłu na upominek i zainteresowań, możemy dostarczyć obdarowanej osobie mocnych wrażeń za kierownicą, w powietrzu, w wodzie. Jak również w bardziej kreatywnej formie, podarowując jej na przykład lekcję tańca, kurs  fotografii czy sesję zdjęciową. – podsumowuje Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.