Linia easyJet oraz magazyn Aktivist, ogłaszają kolejną odsłonę konkursu BE A! TO SEE MUSIC i zapraszają uczestników na londyński koncert zespołu Foo Fighters!

Konkurs BE A! TO SEE MUSIC to zaproszenie na niezapomniany, muzyczny weekend w Londynie. Na wszystkich sympatyków gitarowych brzmień czekają 2 podwójne zaproszenia na koncert Foo Fighters, który odbędzie się na stadionie Wembley już 19 czerwca 2015 roku!

Foo Fighters to legendarny amerykański zespół rockowy, założony przez perkusistę Nirvany Dave’a Grohla w 1995 roku. Sprzedaż płyt Foo Fighters w wielu krajach dorównuje dziś ogromnemu sukcesowi Nirvany, dzięki czemu są one nagradzane m.in. statuetkami Grammy, BRIT Awards, MTV VMA.

Pierwsza i jak dotąd jedyna wizyta Foo Fighters w Polsce miała miejsce prawie 20 lat temu podczas promocji debiutanckiego albumu zespołu. W ostatnim czasie media nieustannie donosiły o rzekomym, planowanym koncercie w Polsce, jednak równie szybko plotki te były dementowane. Fani nie muszą już dłużej czekać – w ramach kolejnej edycji konkursu BE A! TO SEE MUSIC, easyJet wspólnie z magazynem Aktivist zapraszają na londyński koncert zespołu, który odbędzie się w ramach światowego tourne promującego najnowszy album Foo Fighters zatytułowany „Sonic Highways”.

Główną platformą konkursu jest strona Aktivist.pl/foofighters/. Zadaniem uczestników będzie opublikowanie na Instagramie zdjęć pokazujących co zabiorą na koncert Foo Fighters w Londynie. Najlepsze posty oznaczone hashtagami #easyJet, #foofighters_aktivist i #hamapolska zostaną opublikowane na stronie Aktivist.pl oraz  wezmą udział w otwartym głosowaniu czytelników magazynu, które rozpocznie się 27 lutego br.

Autorzy najpopularniejszych zdjęć zostaną wyłonieni już 10 marca i otrzymają zaproszenia na koncert, który odbędzie się na słynnym stadionie w Wembley 19 czerwca tego roku. Organizatorzy pokryją koszty podróży i noclegu zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi. Dla uczestników przygotowano również nagrody pocieszenia w postaci słuchawek Hama „Joy”. Dokładne informacje na temat regulaminu konkursu i terminów zgłoszeń znajdują się na stronie Aktivist.pl/foofighters.

Lataj z easyJet z Krakowa! Sprawdź aktualną ofertę na http://www.easyjet.pl/!
easyJet Polska na Facebooku – zawsze najświeższe informacje.