Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dziś jednodniową Letnią Wyprzedaż Biletów, obniżkę cen o 20%* na wszystkich trasach w polskiej siatce połączeń WIZZ. Promocja dotyczy rezerwacji dokonanych dzisiaj, 19 lipca i obowiązuje do północy.

Z taryfami rozpoczynającymi się już od 39 zł**, WIZZ oferuje dziś idealną okazję, aby zaplanować wakacje i wybrać jedną ze 154 tras do 30 krajów dostępnych w polskiej siatce połączeń Wizz Air. Promocja dotyczy nowych rezerwacji, dokonanych dzisiaj i podróży zakończonych do 30 września.

Nie wiesz, gdzie spędzić wakacje późnym latem bądź wczesną jesienią? Skorzystaj z pomocnego narzędzia Wizz Air – Plan Podróży, które pomoże Ci zaplanować najlepsze i dostosowane do Twoich potrzeb wakacje! https://wizzair.com/pl-pl/loty/plan-wyjazdu#/

Andras Rado, Corporate Communications Manager w WIZZ powiedział: “Kiedy niemal połowa lata już za nami, a myśli krążą wokół jesieni, 20-procentowa letnia promocja Wizz Air przynosi naszym pasażerom jeszcze niższe ceny biletów na kolejne wakacje. Zachęcamy do odkrywania nowych miejsc, poznawania kultury i historii, a także doświadczania ciekawych przygód w jednym z naszych doskonałych miejsc oferowanych w polskiej siatce połączeń WIZZ”.