Linie Emirates zaprezentowały nową kalkomanię z wizerunkami piłkarzy Realu Madryt na kadłubie kultowego samolotu Airbus A380. Po swoim pierwszym lądowaniu na lotnisku Madryt-Barajas maszyna A380 przewoźnika została ozdobiona podobiznami piłkarskich gigantów drużyny Królewskich

 

Na niezwykłej kalkomanii wykonanej na specjalne zamówienie znaleźli się światowej klasy zawodnicy Realu: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Sergio Ramos, Karim Benzema i Marcelo. Widoczna z obu stron samolotu kalkomania zajmuje ponad 500 m2 powierzchni i przedstawia pięciu piłkarzy podstawowej jedenastki w akcji.

 

Oprócz Madrytu samolot pojawi się w większości kierunków Emirates obsługiwanych przez A380 na całym świecie, dając fanom Realu Madryt w tych miastach szansę na zrobienie mu zdjęcia z podróży dookoła świata. Odwiedzi również Stany Zjednoczone, dokąd zespół wybiera się latem tego roku.

 

Linie Emirates są głównym sponsorem Realu Madryt od 2013 roku, a na koszulkach zawodników klubu znajduje się wyraźnie widoczne logo Fly Emirates. Zespół należy do drużyn o największej liczbie kibiców na całym świecie, a linie Emirates docierają do nich poprzez wspólną pasję do piłki nożnej i podróży.

 

Linie Emirates mają największą na świecie flotę dwupokładowych samolotów A380 – obecnie dysponują 93 maszynami, a kolejnych 49 czeka na dostawę. Przewoźnik lata tymi popularnymi samolotami do 46 miast na pięciu kontynentach.

 

Podróżujący z Hiszpanii doświadczą wygody Airbusa A380 na trzech spośród czterech codziennych połączeń na trasie Barcelona-Madryt. O popularności flagowego samolotu Emirates świadczy fakt, że od 2008 roku przewiózł on blisko 70 milionów pasażerów.