W najbliższą sobotę, 23 września br. startuje międzynarodowe forum World Routes 2017 – najważniejsze, doroczne spotkanie branży lotniczej w zakresie siatek połączeń i rozwoju tras. Jest to doskonała okazja do promocji lotniska, regionu i kraju. Lotnisko Chopina na specjalnym stoisku zaprezentuje podczas tego wydarzenia swoje możliwości i ofertę

 

„Udział w forum World Routes jest doskonałą okazją na promocję naszego lotniska. Dzięki bezpośrednim spotkaniom z potencjalnymi partnerami, którym możemy zaprezentować nasze atuty, pokazać na czym polega nasza przewaga nad pozostałymi lotniskami w regionie Europy Środkowo Wschodniej.” – mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor PR i Marketingu Lotniska Chopina. „World Routes to także świetna szansa na nawiązanie relacji biznesowych, które pozwolą na dalszy rozwój Lotniska Chopina, jako regionalnego centrum przesiadkowego”.

 

W tegorocznym, trzydniowym forum World Routes w Barcelonie weźmie udział ponad 3000 delegatów, reprezentujących 300 linii lotniczych, 700 lotnisk, 130 organizacji turystycznych ze 110 krajów. Wydarzenie jest niepowtarzalną możliwością do prowadzenia negocjacji z przedstawicielami branży lotniczej, co ma również duży wpływ na planowanie i rozwój siatki połączeń. Jest to również sposobność do odbycia bezpośrednich spotkań „twarzą w twarz”, na tę chwilę zaplanowanych jest ponad 13.000 takich spotkań.