W ofercie pojawiły się nowe rachunki walutowe, a usługa wielowalutowa jest jeszcze bardziej dostępna. Bank ma dziś najszerszą ofertę walutową na rynku, z której można korzystać bezpłatnie na smartfonie.


mBank wprowadził właśnie siedem nowych kont walutowych i powiększył ich liczbę do 11 (rachunki dostępne są w: dolarach, euro, forintach, funtach, frankach, jenach, koronach czeskich, duńskich, norweskich i szwedzkich oraz kunach). Wszystkie otwiera i prowadzi bezpłatnie.

Terazrobi kolejny krok, aby klienci nie musieli się martwić wysokimi spreadami podczas urlopu. Poszerza dostępność usługi wielowalutowej. Na początku działała ona jako dodatek do kart Visa. Od dzisiaj mogą z niej korzystać także klienci, którzy w portfelu mają debetówki Mastercard.

Usługa umożliwia bezprowizyjne płacenie za granicą. Po jej włączeniu karta automatycznie „przełącza się” na odpowiednią walutę i ściąga pieniądze z właściwego subkonta. A bank za transakcje nie pobiera żadnej prowizji.

Można ją szybko aktywować w aplikacji mobilnej. Aby to zrobić, wystarczy wejść w zakładkę finanse i z menu wybrać karty. Kliknąć w daną debetówkę, a z rozwijanej listy wybrać usługę wielowalutową. Na koniec należy zaznaczyć waluty, w których chcemy płacić.
Usługa działa niemal od razu. Można z niej korzystać całkowicie za darmo.

Zanim zapłacisz, wymień walutę
Oczywiście, aby w pełni cieszyć się z zalet usługi wielowalutowej i konta walutowego, należy je jeszcze tanio zasilić w walutę. Ale i to można w mBanku zrobić bezpłatnie, dzięki mKantorowi. Działa on 24 h na dobę, w serwisie transakcyjnymi aplikacji mobilnej banku.
mBank ma też w ofercie specjalną kartę wielowalutową: Visa Intensive Świat. Daje ona dostęp posiadaczom pakietu mKonto Intensive do 150 walut oraz umożliwia im bezprowizyjne wypłaty z bankomatów na całym świecie. Produkt jest dopełnieniem szerokiego wyboru, jaki mBank gwarantuje swoim klientom podczas wyjazdów zagranicznych.