Jak wybrać doskonałe miejsce na wakacje z rodziną? Najważniejsze to brak nudy i ogrom atrakcji, dla małych i dużych. Cottonina Villa & Mineral SPA Resort jest miejscem, w którym wakacje dostarczą niezapomnianych wrażeń całej rodzinie. Hotel oferuje wiele różnorodnych form rozrywki, które przypadną do gustu i rodzicom, i maluchom: od odprężających zabiegów w Mineral SPA, także tych dedykowanych dzieciom, przez rekreacyjne zwiedzanie okolicznych zamków, a na rowerowym szaleństwie na dwóch kółkach kończąc!

Dla całej rodziny
Kompleks Cottonina Villa & Mineral SPA Resort jest pełen rozrywek dla dzieci i dorosłych. Rozbudowana oferta Mineral SPA oraz Baby SPA zapewni chwilę relaksu i wyciszenia, a naturalne kosmetyki użyte do zabiegów z pewnością poprawią nie tylko samopoczucie, ale także zdrowie dziecięcej skóry. SPA Cottoniny, w odróżnieniu od innych tego typu kompleksów posiada specjalne zabiegi stworzone z myślą właśnie o najmłodszych. Oprócz atrakcji w Mineral SPA Cottonina posiada również strefę wellness, z basenem z przeciwprądem, zewnętrznym jacuzzi i bezpiecznym brodzikiem dla dzieci. Obok wodnych atrakcji w strefie wellness znajduje się również strefa saun, w której można skorzystać z sauny parowej i fińskiej.

Górskie emocje
Osobom preferującym aktywny wypoczynek Cottonina Villa & Mineral SPA Resort poleca także malownicze trasy rowerowe w kompleksie leśnych szlaków Single Track. Ścieżki są podzielone na kilka poziomów trudności, te najłatwiejsze – zielone są idealne na rodzinną wyprawę na dwóch kółkach. Cottonina Villa & Mineral SPA Resort z przyjemnością wskaże najbardziej urokliwe miejsca na rodzinny piknik i pomoże w przygotowaniu kosza z pysznym zaopatrzeniem na niezapomnianą wycieczkę.
Malownicza okolica
Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to nie tylko wypoczynek na łonie natury. Kompleks jest położony w przepięknej okolicy, pełnej urokliwych zabytków. W pobliżu kompleksu znajduje się huta szkła „Julia”, w której od 140 lat tworzy się szklane dzieła sztuki. Oprócz huty można zwiedzić pobliskie zamki, takie jak najlepiej zachowany w Sudetach „Zamek Czocha”, czy pełen legend i mitów „Zamek Śląskich Legend”, w którym goście odkryją magię Sudetów i Karkonoszy. W pobliżu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort znajduje się również Dinopark ze ścieżką edukacyjną, a tylko 70 km od kompleksu jest Kultur Insel, niezwykły park rozrywki bez diabelskiego młyna i karuzel, ale za to z ekscytującymi grami dla poszukiwaczy skarbów.
„Tworząc Cottonina Villa & Mineral SPA Resort kładliśmy duży nacisk na rodzinny wypoczynek. Kompleks hotelowy jest specjalnie przystosowany dla najmłodszych: od atrakcji oferowanych przez animatorów, przez plac zabaw, po udogodnienia w strefie wellness. Ogromnym atutem Cottonina Villa & Mineral SPA Resort jest również malownicze położenie. Hotel jest ulokowany w samym sercu Gór Izerskich, dzięki czemu mali poszukiwacze przygód mają możliwość zwiedzenia niesamowitej okolicy. Rodzice również nie będą się nudzić. Nasze wyjątkowe Mineral SPA zapewni chwilę wytchnienia, a zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone na terenie ośrodka pozwolą zadbać o kondycję wypoczywających” – mówi Marta Fiedorowicz, Dyrektor Generalny Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Zabawy dla najmłodszych
Specjalnie dla dzieci Cottonina Villa & Mineral SPA Resort stworzyła bawialnię, w której najmłodsi znajdą zabawki, gry, kredki, basen z kulkami, kolorowe poduchy, trampolinę do skakania i ściankę wspinaczkową. Na terenie kompleksu znajduje się również specjalnie zabezpieczony plac zabaw, na którym są zjeżdżalnie, huśtawki, most i liny. Przez pięć dni w tygodniu animatorzy realizują program zabaw i animacji dla najmłodszych. Ponad to, w restauracji hotelowej znajduje się Kids Menu, z daniami przygotowanymi dla maluchów.
Wyjazd do Cottonina Villa & Mineral SPA Resort będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny!

 

Dodatkowe informacje:    
„Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to wyjątkowy obiekt znajdujący się w sercu Gór Izerskich, zlokalizowany w uzdrowiskowej miejscowości Świeradów-Zdrój. To idealne miejsce dla osób, które pragną odnowić swoje siły witalne przez połączenie pielęgnacyjnych zabiegów SPA z aktywnym wypoczynkiem w górach. Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to niezwykły kompleks, w którym wciąż żywa jest historia dawnej fabryki bawełny. Odresturowane budynki tworzą jeden z najnowszych i najciekawszych hoteli w regionie. Cottonina to także pierwsze w Polsce Mineral SPA, które zostało nagrodzone SPA PRESTIGE AWARDS 2013 jako jedno z trzech najlepszych, nowo otwartych SPA w Polsce. Do dyspozycji gości Cottonina oddaje strefę wellness; trzy rodzaje saun, basen oraz jacuzzi zewnętrzne. Autorskie menu restauracji opracowane w oparciu o sezonowe, regionalne produkty to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. W klimatycznym Cotton Clubie można natomiast spędzić wyjątkowy wieczór przy muzyce jazzowej. Obiekt proponuje także bogato rozbudowaną ofertę dla biznesu i sale konferencyjno-szkoleniowe zapewniające wysoki standard spotkań biznesowych.”