Dotarliśmy do informacji, iż związana dotychczas z Uzdrowiskiem Konstancin Zdrój s.a. Monika Wolny objęła od lutego br. stanowisko General Manager w Studio Sante – Uzdrowisko Miejskie w Warszawie.

 

Monika Wolny – związana z branżą HORECA od ponad 20 lat, z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą B2B, a także w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i obiektami Spa&Wellness. Swoje szlify hotelarskie zbierała w Centrum Kongresowym Gromady w Warszawie. Następnie cztery lata zarządzała działem sprzedaży w Centrum Konferencyjnym Falenty koło Warszawy. Kolejne wyzwania, jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Pałacu Ossolińskich oraz Hotelu Sobienie Królewskie Golf & Country Club****.

 

Ostatnio, jako Dyrektor Hoteli i Gastronomii Uzdrowiska Konstancin Zdrój s.a., była odpowiedzialna za tworzenie i zarzadzanie nowym miejscem na mapie hoteli – Eva Park Life & SPA- obiekt hotelowy położona tuż koło tężni w Parku Zdrojowym, posiadający basen solankowy i szeroko rozwiniętą bazę kosmetologiczną.

 

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie położone przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie to ekskluzywna przestrzeń terapeutyczno-wellnessowa, stworzona przez firmę Sante A.Kowalski i jedyne SPA w Polsce, gdzie zastosowano wodę strukturyzowaną we wszystkich basenach. Tu w komfortowych warunkach można zregenerować ciało, wyciszyć umysł i osiągnąć stan głębokiego relaksu. W ofercie: japońska sauna skalna Ganbanyoku, sauna fińska, łaźnia parowa, biosauna z aromaterapią, grota solna, goldarium, basen rekreacyjny, jacuzzi z solą himalajską i magnezem, jacuzzi krzemowe oraz baseny schładzające. Studio Sante posiada również szeroką strefę zabiegów na ciało i na twarz. Obiekt posiada również własną bazę gastronomiczną pod marką „Bistro Sante”, w którym serwowane potrawy przyrządzane są na bazie wody strukturyzowanej, z wykorzystaniem również najwyższej jakości produktów Sante.