Nadszedł czas wakacji i beztroskiego letniego wypoczynku. Podczas wakacji trójmiejskie parki i deptaki zaczynają tętnić życiem. Turystów oraz mieszkańców przyciągają oferty okolicznych kawiarni, stoiska z pamiątkami, czy ostatnimi czasy bardzo modne, wypożyczalnie rowerów i nietuzinkowych pojazdów. Wśród alternatywnych środków komunikacji wartym uwagi, obok gokartów, riksz oraz Segway’ów, jest MyPET. W tym roku w Sopocie pojawią się one się on po raz pierwszy i mają ogromną szansę na pozostanie hitem lata – poznajcie MyPET’a!

Każdy z nas w okresie letnim choć raz skorzystał z gocartów napędzanych siłą naszych mięśni lub dał się podwieźć rikszą na trasie Gdańsk – Sopot. W końcu wakacje są raz w roku, a to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych miast. Jednak w tym roku zyskają one silną konkurencję..
MyPet to trzykołowa, jednoosobowa hulajnoga elektryczna, która pozwala na poruszanie się 5 razy szybciej niż pieszo. Nowoczesny wygląd MyPet’a oraz jego niewielkie gabaryty sprawiają, że idealnie nadaje się on do poruszania się w przestrzeni miejskiej.
Maksymalna prędkość MyPet’a to 20 km/h. Na pełnym doładowaniu może on przejechać nawet do 35 km. MyPet jest niezwykle ekonomiczny, a także przyjazny środowisku. Pojazd wyróżnia prostotą obsługi i intuicyjnym sterowaniem, oraz regulowana kierownica – co sprawia, że staje się on idealnym środkiem transportu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jest zdecydowanie bardziej przewidywalny w prowadzeniu oraz stabilniejszy niż inne dwukołowe rozwiązania.
To bardzo popularna forma komunikacji w dużych, zagranicznych obiektach konferencyjnych, campusach studenckich, czy forma atrakcji w kurortach turystycznych Turcji – tłumaczy Andrzej Grzwechnik, właściciel hotelu Bayjonn w Sopocie. Miałem okazję spróbować jazdy MyPET’em będąc na urlopie w Turcji i od razu się w nich zakochałem. Postanowiłem ściągnąć je do Sopotu i wzbogacić ofertę naszego hotelu.
MyPet pokochają osoby poszukujące alternatywnego, przyjaznego środowisku środka transportu oraz Ci, którzy cenią sobie aktywny tryb życia. Wszyscy, którzy chcieliby wypróbować możliwości pojazdu, mogą wypożyczyć go w Hotelu Bayjonn w Sopocie.
MyPet to odpowiednia propozycja dla osób poszukujących dodatkowych wrażeń podczas pobytu w Trójmieście. Dzięki MyPet odnajdą oni nie tylko świetną rozrywkę, ale także wciągającą formę spędzenia wolnego czasu – przekonuje Andrzej Grzechnik.
Czy MyPet okaże się sukcesem? Tak jak ze wszystkim – potrzebni są użytkownicy i fani.  Przekonamy się o tym już podczas najbliższych wakacji!
Więcej informacji na temat MyPet’a: MyPetSopot@bayjonnhotel.pl lub pod nr telefonu: 730-71-71-71