Holiday Extras oferuje w atrakcyjnej cenie noclegi i parkingi przy lotniskach w całej Europie

Monachium, 10 grudnia 2013 r. – Korzystnie zaparkuj, wygodnie przenocuj i zrelaksowany rozpocznij urlop – tak zaczyna się wyjazd na wypoczynek z Holiday Extras, monachijską firmą, liderem w branży pośrednictwa i rezerwacji pokoi hotelowych oraz miejsc parkingowych przy lotniskach i portach morskich w Europie. Holiday Extras wraz z siostrzaną, angielską spółką ma przeszło 30 lat doświadczenia.

 

Podczas planowania urlopu wystarczy dokonać prostej rezerwacji w biurze podróży, by zagwarantować sobie miejsce postojowe oraz zaoszczędzić nawet do 70% kosztów parkingu, w porównaniu z ceną bezpośrednio na lotnisku, bez wcześniejszej rezerwacji. Holiday Extras oferuje parking na 8 dni, wraz z transferem do terminalu i z powrotem, już od 24 Euro.

Podróż bywa męcząca, zwłaszcza w przypadku porannych godzin wylotu, sporej odległości od lotniska czy też wyjazdu z dziećmi. Holiday Extras oferuje noclegi w hotelach przy lotniskach, dzięki czemu urlop można rozpocząć spokojnie i komfortowo. Ceny zaczynają się od 75 Euro i obejmują: parking hotelowy na 22 dni, transfer na lotnisko ( i z powrotem) oraz pokój dwuosobowy dla 2 osób. Oferowane są  również atrakcyjne zniżki dla dzieci.

Rezerwacji produktów Holiday Extras, oferowanych na terenie całej Europy, można dokonać  na stronie www.holidayextras.pl.

Do wszystkich biur podróży w Polsce, współpracujących z Holiday Extras,  został rozesłany „zestaw startowy” zawierający katalog, stojak reklamowy z ulotkami dla klientów oraz inne materiały promocyjne. Dodatkowe wsparcie sprzedaży można uzyskać w szybki i łatwy sposób poprzez stronę: www.holidayextras.pl/biuro-podrozy/materialy-wspierajace-sprzedaz

Już od pierwszej rezerwacji, pośredniczącym biurom podróży, przysługują atrakcyjne prowizje. Ich pracownicy, na bardzo korzystnych warunkach, mogą osobiście sprawdzić  produkty oferowane przez Holiday Extras. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.holidayextras.pl/biuro-podrozy/peps.

 

O Holiday Extras:

 

Grupa Holiday Extras jest liderem rynku w branży pośrednictwa i rezerwacji pokoi hotelowych oraz miejsc parkingowych przy lotniskach w Europie. Holiday Extras Ltd. w Wielkiej Brytanii oraz niemiecka, siostrzana firma Holiday Extras, należące do ABC Holiday Plus GmbH, oferują w 15 krajach około 600 hoteli i miejsc parkingowych przy 80 lotniskach i portach morskich.

Rezerwacja parkingu na okres wyjazdu, poprzez Holiday Extras, gwarantuje klientom miejsce parkingowe i oszczędność do 70% kosztów parkingu w porównaniu z ceną wynajmu bezpośrednio na lotnisku, bez wcześniejszej rezerwacji. W przypadku parkingów, które nie są zlokalizowane bezpośrednio na terenie lotniska, transfer do terminalu ( i z powrotem na parking) są wliczone w cenę. Na wielu lotniskach podróżni mogą skorzystać z usługi Valet Parking, w ramach której obsługa parkingu odbiera samochód bezpośrednio przy terminalu.

Na 14 lotniskach firma pod marką „Airparks”, pośredniczy i prowadzi własne licencjonowane parkingi. Holiday Extras pośredniczy także w ofertach typu „Parkuj, Śpij i Leć” (Park, Sleep & Fly), które zawierają nocleg w hotelu przy lotnisku, parking, transfer, a niekiedy także śniadanie. Od 2009 roku w ofercie są również hotele i parkingi przy morskich portach pasażerskich.

Rezerwacji można dokonać w Niemczech oraz w 9 innych krajach poprzez ponad 12 tys. biur podróży (CRS: Amadeus TOMA, Sabre red + merlin, Jack Plus i TrafficsCosmo – kod rezerwacji HEX), przez stronę internetową, dział rezerwacji i obsługi klienta oraz drogą online – u partnerów Holiday Extras.

Holiday Extras przygotowało dla dziennikarzy specjalne stawki rezerwacji.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.holidayextras.pl