Marzysz o zimowym wypoczynku z dala od miejskiego gwaru? Weź udział w akcji „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” i wygraj voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w uzdrowisku termalnymVelké Losiny w Czechach!Konkurs trwa do 18 grudnia 2015.


Niecodzienne atrakcje czekają na fanów i podróżnych PKS Polonus! Przewoźnik uruchomił akcję promocyjną „Galaktyczna Moc Nagród Polonus”, w ramach której internauci oraz klienci korzystający z jego usług mogą wziąć udział w ‘biletowym’ konkursie – „Nagradzanie za podróżowanie” oraz w facebookowej rywalizacji „TOP FAN”. Do wygrania – poza weekendem w SPA na Morawach – są również podwójne zaproszenia na premierowy seans „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”, który odbędzie się już  18 grudnia 2015 o godz. 18.00 w NoveKino Wisła w Warszawie. Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie, więc każdy ma jeszcze szansę na wygraną! Regulamin promocji jest dostępny na stronie www.pkspolonus.pl.

 

Jak podkreśla Andrzej Padziński, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju PKS Polonus – Z roku na rok z krajowych przewozów autobusowych PKS Polonus – realizowanych na ponad 100 trasach dalekobieżnych – oraz połączeń międzynarodowych do i z Lwowa – korzysta coraz większa rzesza podróżnych. Organizując konkurs chcieliśmy podziękować przede wszystkim tym pasażerom, którzy systematycznie z nami podróżują, doceniając bezpieczeństwo i komfort jazdy, które zapewnia PKS Polonus.

 

Weekend w uzdrowisku na Morawach? Nagroda dla aktywnych!

Niezapomniany pobyt weekendowy dla dwóch osób w uzdrowisku termalnym Velké Losiny w Czechachmają szansę wygraćnajbardziej aktywni uczestnicy akcji „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” – czyli facebookowicze biorący udział w konkursie „TOP FAN” oraz podróżni uczestniczący w promocji „Nagradzanie za podróżowanie”.

Poza miejscem noclegowym w jednym z najstarszych i najbardziej znanychmorawskichuzdrowisk, zwycięzca konkursu otrzyma od PKS Polonus bezpłatny pakiet zabiegów SPA. Finalistę akcji „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” wyłoni jury, biorąc pod ocenę kreatywność i aktywność uczestników podczas całej akcji, czyli od 19 listopada 2015 do 18 grudnia 2015.

Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy wejść na fanpage PKS Polonus na FB i aktywować aplikację KONKURS TOP FAN. Szansę na bilety do kina orazniezapomniany weekend w SPA na Morawach mają ci facebookowicze,którzy do 18 grudnia 2015 polubią fanpage PKS Polonus i skutecznie zachęcą do tego znajomych, będą lajkować i udostępniać posty oraz udzielać komentarzy.

Poza rywalizacją „TOP FAN” – rozgrywającą się między użytkownikami Facebooka – PKS Polonus przygotował również niecodzienny konkurs dla podróżnych. Uczestnicy akcji „Nagradzanie za podróżowanie” – czyli osoby, które od 19 listopada 2015 do 14 grudnia 2015 zakupiły online największą liczbę biletów bądź bilety za najwyższą kwotę i jednocześnie zrealizowały przejazdy autobusami PKS Polonus w trakcie trwania konkursu – również walczą o podwójne zaproszenia do kina na premierowy pokaz „Gwiezdnych Wojen” oraz voucher na weekendowy wyjazd do czeskiego SPA.

Szczegóły i regulamin akcji są dostępne na stronie www.pkspolonus.pl, w zakładce Promocje.