Kilkanaście europejskich stolic otworzy swoje wnętrza dla zainteresowanych w ramach 11 edycji Nocy Muzeów. Tysiące zainteresowanych, długie kolejki i niesamowite wrażenia, to wszystko czeka na miłośników Warszawy już w najbliższą sobotę.

Po raz pierwszy 17 maja 2014 roku w ramach warszawskiej Nocy Muzeów Panorama Bar & Lounge zaprosi mieszkańców i gości stolicy na wyjątkową wystawę.

Panorama Bar & Lounge zaprasza na specjalną wystawę w ramach Interaktywnej Galerii Sztuki. Najwyżej ulokowany bar hotelowy w Europie, położony na 40 piętrze warszawskiego Hotelu Marriott będzie prezentował dzieła wybitnych artystów i grafików, m.in. Marka Ejsmonta-Ślusarczyka, Tomasza Myjaka, Włodzimierza Pastuszaka czy Piotra Nowińskiego. Nad oprawą graficzną całego przedsięwzięcia czuwać będzie Polsko-Japońska Szkoła Technik Komputerowych. Prace prezentowane będą w formie obrazów 3D i wyświetlane na ekranach LCD. Całości dopełniać będzie specjalnie skomponowana muzyka oraz gra świateł.

Wydarzenie dedykowane jest nie tylko miłośnikom sztuki współczesnej ale również osobom zainteresowanym nowymi formami jakie w dzisiejszych czasach przyjmuje sztuka.

Organizatorem Nocy Muzeów 2014 jest Miasto Stołeczne Warszawa. Wstęp na wystawę jest wolny.

 

O Hotelu Marriott w Warszawie
Hotel Warsaw Marriott jest uznawany za jeden z najbardziej wyjątkowych hoteli w Warszawie. Położony w samym sercu stolicy Polski hotel Warsaw Marriott oferuje łatwy dostęp do wszystkich głównych atrakcji Warszawy. Całości dopełniają 523 pięknie urządzone pokoje, w tym 95 apartamentów, parking na miejscu, SPA oraz elegancka galeria handlowa. Na spotkania biznesowe i towarzystkie hotel oferuje sale konferencyjne o łącznej powierzchni 2600 metrów kwadratowych. Bez względu na to czy goście podróżują w celach biznesowych czy turystycznych, hotel Warsaw Marriott stanowi centrum niezapomnianych wrażeń. Hotel uzyskał wiele nagród za jakość usług takich jak: „Travelers Choice Award 2013” (nagroda przyznawana przez serwis Tripadvisor.com) i niedawno „Best Hotel Award 2013” w kategoriach biznes, konferencje i hotele 5-gwiazdkowe w Polsce. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia stron hotelu: www.warsawmarriott.com lub www.warsawmarriott.pl,
lub kontakt bezpośredni: