Sunreef 74 Calmao to zaawansowana technologicznie edycja cieszącego się dużym powodzeniem modelu Sunreef 74. Ten elegancki i dynamiczny katamaran wyposażono w komfortowy taras na dziobie, hydrauliczną platformę rufową oraz powiększony pokład słoneczny

 

Model Sunreef 74, nagrodzony prestiżową statuetką Asia Boating Awards w kategorii najlepszego jachtu na świecie powyżej 15m, to jednostka łącząca w sobie luksus i wysokie osiągi. Odznacza się ona łatwością manewru, wysoką dzielnością morską i oferuje niezliczone opcje aranżacji wnętrz. Jacht ten w krótkim czasie przekonał do siebie klientów na całym globie i stał się jednym z bestsellerów stoczni, która do dziś otrzymała łącznie 12 zleceń na jego budowę.

 

Sunreef 74 Calmao niedawno dołączył do floty luksusowych jednostek Sunreef Yachts Charter. Aktualnie przepływa on przez Atlantyk, by już wkrótce zagościć na Karaibach i oferować ekskluzywne rejsy pod opieką profesjonalnej załogi od grudnia aż po kwiecień.

 

Calmao z pewnością był jedną z głównych atrakcji tegorocznej wystawy Sunreef Yachts w Cannes. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego udział stoczni w jednej z najważniejszych imprez branży jachtowej w Europie.