Tomasz Kolaszyński nie jest już prezesem zarządu Qtravel.pl (Q&Q Sp. z o. o.). Zastąpiła go Agnieszka Kukałowicz-Kolaszyńska, udziałowiec i dotychczasowy CTO spółki. 


28 sierpnia 2015 roku, po 5 latach twórczej pracy nad rozwojem spółki Q&Q oraz jej flagowego projektu, jakim jest kontekstowa wyszukiwarka ofert turystycznych Qtravel.pl, mostek kapitański firmy opuścił Tomasz Kolaszyński. Tym samym, rozstał się on z rynkiem usług turystycznych i poświęcił swoją uwagę, doświadczenie i kompetencje do budowy i rozwijania innych projektów. 

Decyzją udziałowców spółki, funkcję prezesa zarządu przejęła Agnieszka Kukałowicz-Kolaszyńska. Nowa prezes z firmą związana jest od samego początku. Jest jej udziałowcem, a od tej chwili pełni jednocześnie funkcje jej CEO i CTO. Wśród priorytetów zadaniowych zapowiada koncentrację nad rozwojem technologii wyszukiwania kontekstowego, a docelowo semantycznego; rozwój projektów Small Qtravel przeznaczonego dla małych organizatorów turystycznych, API Qtravel i szybkie wprowadzenie marki na rynki niemiecki i rosyjski.