Spółka INTERFERIE kończy ostatnie prace projektowe, związane z drugim etapem rewitalizacji INTERFERIE Sport Hotel Bornit**** w Szklarskiej Porębie. Prace budowlane, obejmujące stworzenie nowej bazy centrum SPA, mają się rozpocząć wiosną tego roku.

 

Zgodnie z planem architektów oraz designerów będzie to miejsce w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań Gości tego czterogwiazdkowego hotelu. Z nowego SPA będzie można korzystać już od tegorocznych wakacji.

 – Stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług oraz pracujemy nad zwiększaniem naszych możliwości. Już dzisiaj przewagą konkurencyjną INTERFERIE jest bogata oferta sportowa, rekreacyjna i zdrowotna. Dlatego też nowoczesne, wykonane z dbałością o każdy detal centrum SPA, doskonale wpisuje się w obecne trendy i jest odpowiedzią na potrzeby naszych Gości – podkreśla Robert Węglarz, prezes zarządu INTERFERIE S.A.

Dwa miesiące temu zakończyły się prace remontowe części wnętrz INTERFERIE Sport Hotel Bornit****. Łączny koszt prac wyniósł ponad 1 mln złotych. Goście, którzy spędzili w hotelu święta Bożego Narodzenia lub ferie zimowe bardzo pozytywnie ocenili wszystkie zmiany, a szczególnie nowoczesny, jasny wystrój wnętrz restauracji i jadalni, sali zabaw dla dzieci oraz strefy wypoczynkowej. Liczne pochwały zyskały również pyszne potrawy, przygotowane przez nowego Szefa Kuchni Hotelu.

 

***

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Lubinie to działająca od 20 lat największa na Dolnym Śląsku spółka branży turystycznej. W zasobach Grupy INTERFERIE znajduje się łącznie 1500 miejsc noclegowych w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych nad morzem i w Sudetach. Hotele w górach specjalizują się w ofercie łączącej sport, aktywny wypoczynek i rodzinną turystykę. Ośrodki nadmorskie to przede wszystkim bogata oferta SPA, profilaktyki zdrowotnej oraz wypoczynku sanatoryjno-rehabilitacyjnego. Do Grupy należy również biuro turystyczne, które pośredniczy w sprzedaży oferty wypoczynkowej w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich 20 lat ośrodki i hotele INTERFERIE S.A. przyjęły ponad 7 milionów gości. Spółka INTERFERIE promuje aktywny wypoczynek, łączący relaks z profilaktyką zdrowia.