Hotel Warsaw Marriott uprzejmie informuje, że funkcję nowego General Managera objął Pan Robert Grader.

Robert Grader  jest obywatem Austrii z ponad 35-letnim międzynarodowym doświadczeniem w branży hotelarskiej. 

Jego kariera rozpoczęła się w 1979 roku w hotelu Hilton w Wiedniu, gdzie przez kolejne 6 lat zajmował różne stanowiska w ramach działu Food & Beverage. Następnie Robert Grader kontynuował swoją zawodową przygodę z siecią Marriott International. Przez dekadę, w latach 1985-1995, pracował w wiedeńskim hotelu Marriott głównie w dziale Sales & Marketing  oraz Food & Beverage.

Jego wyjątkowe zaangażowanie przyczyniło się do awansu ze stanowiska Dyrektora Operacyjnego w hotelu Marriott w Hamburgu, które piastował w latach 1995 -1997, na jego pierwszą pozycję jako General Manager w Stuttgarcie. Przed objęciem funkcji w Warszawie zajmował stanowisko General Managera w Hotelu Marriott w Kopenhadze, Heidelbergu i Budapesztu, gdzie wspólnie z rodziną: żoną i dwójką dzieci spędził ostatnie 7 lat.

W życiu kieruje się cytatem Alberta Schweitzera: „Success is not the key to happiness. Happiness is the key to success. If you love what you are doing, you will be successful.”

O Hotelu Marriott w Warszawie

Hotel Warsaw Marriott jest uznawany za jeden z najbardziej wyjątkowych hoteli w Warszawie. Położony w samym sercu stolicy Polski hotel Warsaw Marriott oferuje łatwy dostęp do wszystkich głównych atrakcji Warszawy. Całości dopełniają 523 pięknie urządzone pokoje, w tym 95 apartamentów, parking na miejscu, SPA oraz elegancka galeria handlowa. Na spotkania biznesowe i towarzystkie hotel oferuje sale konferencyjne o łącznej powierzchni 2600 metrów kwadratowych. Bez względu na to czy goście podróżują w celach biznesowych czy turystycznych, hotel Warsaw Marriott stanowi centrum niezapomnianych wrażeń. Hotel uzyskał wiele nagród za jakość usług takich jak: Travelers Choice Award 2013 przyznawana przez serwis Tripadvisor.com i niedawno „Best Hotel Award 2013” w kategoriach: biznes, konferencje i hotele 5-cio gwiazdkowe w Polsce. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia stron hotelu: www.warsawmarriott.com lub www.warsawmarriott.pl.