Ecco Holiday i Ecco Travel – jeden katalog z ofertami obu marek poznańskiego touroperatora trafi w tym tygodniu do wybranych biur podróży. Z tej okazji organizator przygotował promocyjne ceny, dodatkowe rabaty dla stałych klientów, bezpłatny parking, gwarancję stałej ceny, 50% rabatu na pośrednictwo wizowe i inne korzyści dla tych, którzy zarezerwują wyjazd do 31 stycznia.


Katalog organizatora na rok 2016 składa się z dwóch części. Afrykańska kobieta z koszem owoców na głowie – to okładka będąca zaproszeniem do egzotycznego świata Ecco Travel, gdzie biuro prezentuje oferty wyjazdów do Chin, Japonii, Indii, Indonezji, Tajlandii, Emiratów Arabskich, RPA, USA, Meksyku, na Kubę, Sri Lankę i wielu innych dalekich kierunków.

Z drugiej strony katalogu na okładce zobaczyć można plażę i dziewczynę z mnóstwem kolorowych balonów, symbolizujących różnorodność wyjazdów organizowanych pod marką Ecco Holiday. W ofercie biura na rok 2016 znajduje się kilkanaście miejsc idealnych na udany urlop, czyli takich, od których dzielą trzy – cztery godziny lotu, gdzie jest cieple morze i zazwyczaj dużo słońca. Te walory posiada między innymi Grecja, Hiszpania, Bułgaria, Malta, Cypr, Portugalia i Włochy.

Zaprezentowaliśmy dwie marki w jednym katalogu z kilku powodów. – mówi Aleksandra Olechnowicz, Marketing & PR Manager Ecco Holiday. – Jak pokazują systemy rezerwacyjne, znaczna część naszych klientów skorzystała i z oferty Ecco Holiday, i z Ecco Travel. Wpływ na takie zachowanie konsumenta ma efekt domina wywołany zaufaniem do jednej z marek. Ma to zapewne również z wiązek z cenami, gdzie w ramach tego samego budżetu można na przykład spędzić tydzień na Teneryfie z Ecco Holiday lub zwiedzić Chiny z Ecco Travel. Zmieniła się także rola katalogu, który bardziej pełni rolę wizerunkową, niż sprzedażową. Obecnie stanowi on źródło inspiracji i jest zaproszeniem do odwiedzenia strony internetowej lub biura podróży.

Inauguracji katalogu towarzyszą promocje. Klienci Ecco Holiday mogą liczyć na ceny już od 799 zł/7 dni, bezpłatne miejsce parkingowe przy lotnisku, gwarancję stałej ceny gratis, darmowe ubezpieczenie wpłat, a stali klienci dodatkowo otrzymają 5% rabatu. Rezerwując do 31 stycznia wyjazd z Ecco Travel skorzystać można z promocyjnych cen już od 1999 zł, 50% rabatu na pośrednictwo wizowe, gwarancji stałej ceny gratis, darmowego ubezpieczenia wpłat i rabatu 5%, w przypadku stałych klientów. Szczegóły znaleźć można na stronach internetowych organizatora: www.eccotravel.pl i www.eccotravel.com.