RODZINNE BAJANIE W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH

 

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie zaprasza na cykl warsztatów rodzinnych „Wyspa Bajek” skierowany do dzieci i ich opiekunów. Na uczestników czekają niezwykłe zajęcia edukacyjne, które będą inspiracją do tworzenia własnych, niepowtarzalnych bajek.

9 lutego 2014 r., o godz. 11:00 w Muzeum Łazienki Królewskie odbędą się warsztaty „O czym szumi wodospad?”. Będą to drugie zajęcia z cyklu „Wyspa Bajek”, organizowanego przez Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie. Podczas warsztatów, dzieci wraz z  opiekunami będą się wsłuchiwać w szum zaczarowanego wodospadu, aby poznać opowiadane przez niego bajki. Niestety, nie wszystkie z nich uda się usłyszeć do końca, dlatego wspólnie spróbujemy znaleźć dla nich właściwe zakończenie. Inspiracją do tworzenia historii będą dźwięki, odgłosy i utwory muzyczne.

 

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 3 – 5 lat.

Bilet rodzinny: 15zł, karnet roczny: 165 zł, karnet na 6 warsztatów w cyklu: 80 zł

Miejsce spotkania: Pałac na Wyspie

Info i zapisy: nr tel.: 22 50 60 102 lub e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

Cykl warsztatów „Wyspa Bajek” będzie się odbywał od stycznia do grudnia 2014 r., w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godz. 11:00.

Warsztaty poprowadzi Anna Zajda – plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Zajmuje się sztuką akcji, rzeźbą, rękodziełem, land artem, opowiadaniem bajek, kreowaniem sytuacji twórczych.

Więcej aktualności na profilu www. facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie