Oferta wellness w luksusowym wydaniu w hotelach VI: od polskiego Bursztynowego Wybrzeża przez austriackie i czeskie oazy spa aż po stolicę Niemiec – Berlin

Wiedeń, 29 października 2014 – Po zimie niemal każdy czuje się zmęczony, pozbawiony energii i witalności. Różnorodne programy zdrowotne i upiększające oferowane w hotelach VI mogą w aktywny sposób pobudzić siły życiowe i stać się źródłem przyjemności, jakiej potrzebuje nasz organizm.

Wyjątkowa przyjemność dla skóry dzięki mocy winogron – w Loipersdorf
Podczas specjalnego masażu Vinoble, z którego można skorzystać w hotelu Loipersdorf Spa & Conference, ciepły olej z pestek winogron wcierany jest w biegnące wzdłuż ciała kanały energetyczne – meridiany za pomocą woreczków wypełnionych pestkami winogron. Zabieg pobudza przepływ energii i w delikatny sposób przywraca naturalną równowagę energetyczną. 25 min 40,00 EUR*. Więcej informacji na stronie www.vi-hotels.com/loipersdorf.

Luksus chwili w tętniącym życiem Berlinie
W momencie, w którym goście przekraczają próg roztaczającego złocistą poświatę a.spa o powierzchni 550 m2, natychmiast nabierają ochoty na specjalny cukrowo-miodowy peeling lub pobudzający masaż z zabiegiem upiększającym wykorzystującym 23-karatowy złoty liść. Oaza wellness w hotelu andel’s Berlin pozwala w pełni cieszyć się luksusem, jakim jest czas. Ceny na życzenie. Więcej informacji na stronie www.vi-hotels.com/andels-berlin.

Czekoladowa przyjemność na Bursztynowym Wybrzeżu
Kakao jest nie tylko pysznym składnikiem produktów spożywczych, ale jest też z powodzeniem wykorzystywane w kosmetykach – z korzyścią dla duszy i ciała. Słodki rytuał masażu oferowany w hotelu Amber Baltic na polskim Bursztynowym Wybrzeżu daje przyjemne uczucie odprężenia i pozostawia skórę aksamitnie gładką o długo utrzymującym się zapachu czekolady. 90 min ok. 60,00 EUR*. Więcej informacji na stronie www.vi-hotels.com/amber-baltic.

Bąbelkowa kąpiel spa w Karlowych Warach
Hotel spa Dvořák rozpieszcza swoich gości, pozwalając im korzystać z cudownych właściwości wody mineralnej dostępnej w czeskim uzdrowisku Karlowe Wary. Kąpiele w wodzie gazowanej wywierają długotrwały pozytywny wpływ na tkanki i krążenie krwi. Taki zabieg pielęgnacyjny poprawia funkcjonowanie organów wewnętrznych i układu sercowo-naczyniowego. 15 min 30,00 EUR*. Więcej informacji na stronie www.vi-hotels.com/dvorak.

Spokojna atmosfera panująca w hotelach VI, od Disneyland® Paris po Ekaterinburg, oraz bogata oferta wellness & fitness zachęcają gości do znalezienia chwili odprężenia dla duszy i ciała. Więcej informacji na temat ofert dodatkowych można znaleźć na stronie www.vi-hotels.com.