Nowoczesny ośrodek Dolní Morava pod szczytem Śnieżnika Kłodzkiego (czes. Králický Sněžník) oferuje dobre (jak na ten sezon) warunki narciarskie. Na narciarzy czeka 5 tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności.

Miłośnikom stylu carvingowego spodoba się trasa U Slona, o szerokości aż 80 metrów i długości 1200 metrów. Bezpośrednio na trasie znajdują się cztery miejsca, w których można odpocząć na leżaku podziwiając piękne widoki na okolicę.

Ośrodek jest szczególnie popularny wśród rodzin z dziećmi. Znajdziemy tu nowy park narciarski dla najmłodszych, ze snowtubingiem i namiotem indiańskim i jeden z najnowocześniejszych torów bobslejowych w Czechach. 

Komfortowe zakwaterowanie oferuje narciarzom tutejszy hotel Welness Vista z luksusowym centrum wellness & spa, w którym można wspaniale odpocząć po dniu spędzonym na stoku. Przyjemne zakwaterowanie proponuje także schronisko Slaměnka, z nową restauracją i zadaszonym tarasem.

Jeszcze do środy 5 marca można wygrać całodzienny karnet i zakwaterowanie w ośrodku narciarskim Dolní Morava – szczegóły na stronie  zima.czechtourism.com

 

Informacje o noclegach, atrakcjach zimowych i zniżkowej karcie Resort Card znajdziemy na stronie www.dolnimorava.cz.