Wizz Tours, portal należący do grupy Wizz Air, największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, oferuje atrakcyjną letnią promocję. Propozycja Wizz Tours to szeroki wybór pakietów wyjazdowych dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, w tym także wyjazdów weekendowych typu “city breaks” oraz licznych propozycji spędzenia letnich i zimowych wakacji

 

Skorzystaj z okazji, zainspiruj się i wybierz! Oferta Wizz Tours to bogactwo destynacji, które zachęcają pięknymi plażami: Agadir, Alghero, Bari, Dubaj, Nicea, Santander, Tel Awiw, Wyspy Kanaryjskie i wiele innych.

 

Poznaj 4 wyjątkowe miejsca, które warto odwiedzić tego lata.

 

Santander to jedno z najpiękniejszych miast na północnym wybrzeżu Hiszpanii. Malownicze otoczenie miasta pasmem gór i morzem sprawia, że jest ono doskonałym wyborem na wakacyjne podróże. XIX-wieczne budynki, malownicze widoki i wspaniała lokalizacja nad Zatoką Biskajską zachęcają do odwiedzenia Santander.

 

Alghero zachwyca swoim pięknem, historią i architekturą. Pozwala doskonale łączyć wypoczynek na licznych plażach i zwiedzanie niezliczonej liczby zabytków, wyjątkowych architektonicznie placów i ulic. W Alghero odbywa się wiele mniejszych i większych wydarzeń kulturalnych. To doskonała lokalizacja na wyjazd przez cały rok, dzięki przepięknym zachodom słońca i kolorom morza, które zmieniają się w zależności od pogody.

 

Nicea. Słońce świeci tu przez 300 dni w roku. To nieformalna stolica Lazurowego Wybrzeża, w której warto spędzić letnie wakacje wygrzewając się na zalanych słońcem plażach. Urokliwe wąskie uliczki pełne straganów i liczne place są miejscem imprez oraz spotkań zarówno mieszkańców jak i turystów. Nadmorska promenada ma aż 7 kilometrów długości, a miasto z trzech stron otaczają góry. Warto wspiąć się na wzgórze, skąd rozciąga się przepiękny widok.

 

Bari. Stolica Apulii to miejsce o tysiącu twarzach. Wąskie uliczki starego miasta pełne stoisk i gwarny, tętniący życiem plac z licznymi restauracjami zachęcają spacerowiczów. Mnogość zabytków i imponujących budynków zaspokoi wymagających turystów. Świeże ryby i owoce morza są dostarczane regularnie i rozpieszczają podniebienia miłośników dobrej kuchni. Po odwiedzeniu Bari na długo pozostaje w pamięci, unoszący się niemal wszędzie, zapach świeżo upieczonego chleba.

 

Nie przegap szansy! Wejdź na wizztours.com i zarezerwuj fantastyczne wakacje, a otrzymasz 60 euro zniżki!

 

Obecnie trwa kolejna akcja promocyjna Wizz Tours, która potrwa do 23:59 CET, 30 czerwca 2017 roku. Kod LASTMINUTE60 obowiązuje przy rezerwacji pakietów (hotel+przelot) z minimum siedmioma noclegami na podróże między 23 czerwca a 31 lipca br. Kod uprawnia do jednorazowej zniżki w wysokości 60 euro przy każdej rezerwacji.

 

Wybór Wizz Tours to nie tylko najbardziej atrakcyjne cenowo oferty, ale również oszczędność czasu spędzonego na poszukiwaniu i organizowaniu poszczególnych elementów podróży na licznych stronach internetowych. Pakiety Wizz Tours zawierają przelot i zakwaterowanie. Mogą być również rozbudowane o inne dodatkowe usługi. Przystępny i klarowny proces rezerwacji znacznie ułatwia organizację wyjazdu.