• PolskiBus.com stale rozwija swoją ofertę i zwiększa dwukrotnie liczbę połączeń w ramach linii P13
  • W dniu 10 kwietnia PolskiBus.com wprowadza trzy dodatkowe kursy na trasie Gdańsk-Bydgoszcz-Poznań-Wrocław
  • 6 kursów dziennie z Gdańska do Wrocławia przez Bydgoszcz i Poznań i z powrotem
  • Bilety można rezerwować już dziś na stronie www.polskibus.com. Atrakcyjne ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł plus 1 zł za rezerwację

PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić, że w związku z rozwojem siatki połączeń oraz rosnącej popularności linii P13, zwiększa dwukrotnie liczbę kursów pomiędzy Gdańskiem a Wrocławiem. Nowe połączenia zostaną uruchomione 10 kwietnia. Do tej pory linia P13 oferowała 3 połączenia. Teraz podróżujący między Gdańskiem a Wrocławiem przez Bydgoszcz i Poznań będą mogli wybierać spośród 6 połączeń każdego dnia. Wprowadzenie dodatkowych kursów zwiększy możliwości komunikacyjne i umożliwi łatwiejsze planowanie podróży na trasie, która łączy północ Polski z południowym zachodem. Bilety można już teraz rezerwować na stronie www.polskibus.com.

Trzy nowe kursy na trasie łączącej Gdańsk z Bydgoszczą, Poznaniem i Wrocławiem to kolejny etap dostosowywania siatki połączeń do oczekiwań naszych klientów. Cieszymy się, że linia P13, którą wprowadziliśmy pod koniec listopada zeszłego roku, jest tak popularna wśród pasażerów. Tak duży wzrost zainteresowania to dowód na to, że pasażerowie doceniają możliwość komfortowego podróżowania po kraju w atrakcyjnej cenie. –mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com z Gdańska do Wrocławia realizowane są z przystanku Dworzec PKS, przy ul. 3 Maja 12 o godzinach: 05:45, 07:30, 11:00, 16:00, 21:00, 23:45. Autokary PolskiBus.com odjeżdżają z Wrocławia w kierunku Gdańska z Dworca Polbus-PKS przy ul. Suchej 1/11 codziennie o godzinach: 04:55, 09:00, 12:00, 17:00, 20:40, 23:59. Pełny rozkład jazdy wraz z przystankami pośrednimi dostępny jest na stronie internetowej: www.polskibus.com/rozkład-jazdy.

Pasażerowie PolskiBus.com na linii P13 podróżują na pokładach nowoczesnych i komfortowych autokarów Van Hool, wyposażonych w uchylne, skórzane fotele, bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację i toaletę. Ceny biletów zaczynają się już od 1zł + 1zł opłaty za rezerwację.