Wizz Tours, portal należący do grupy Wizz Air, największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, oferuje niekończące się możliwości i ciekawe pomysły na niezapomniany urlop. Późną wiosną i latem nie brakuje okazji do wspólnych, rodzinnych wyjazdów. Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, a później szkolne wakacje dostarczają powodów do ruszenia w drogę. Już kilka wolnych dni wystarczy, aby przeżyć niezapomnianą przygodę w jednym z coraz liczniejszych parków rozrywki.

Wizz Tours oferuje szeroki wybór pakietów wyjazdowych dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, w tym także wyjazdów weekendowych typu “city break”.

 

 

W tym roku ogłaszamy przedłużenie letnich wakacji – możesz nie tylko dłużej cieszyć się słońcem, ale także otrzymać 10 euro rabatu za każdą noc pobytu, gdy rezerwujesz pakiet Wizz Tours obejmujący hotel i lot. Aby skorzystać z promocji, wpisz kod promocyjny BEACH150 na stronie wyszukiwania w witrynie wizztours.com

Wyjątkowa oferta Wizz Tours skierowana jest do osób szukających okazji, aby wyruszyć w kilkudniową podróż i spędzić niezapomniany czas w jednym z miast z siatki połączeń Wizz Air. Oferta wciąż się rozwija i przybywa nowych kierunków. Kilka godzin lotu i można wspaniale zabawić się w wiedeńskim Praterze, duńskim Legolandzie (połączenia lotnicze do Billund), portugalskim Zoomarine (loty do Faro) czy Aquaworld na Węgrzech.

 

 

14 hektarów powierzchni, 8 krain tematycznych, 65 milionów klocków. Kultowy Legoland obchodzi w tym roku 50. urodziny. Niewielu wie, że nazwa najsłynniejszych klocków świata to skrót od duńskiego „leg godt” („lego”), co znaczy „baw się dobrze”. I rzeczywiście, wizyta w Legolandzie dostarcza mnóstwo radości. Najbardziej znaną atrakcją parku jest Miniland, w którym odtworzono w skali mikro autentyczne budynki. Gości przyciągają również liczne kolejki górskie, dom strachu, pingwinarium, strzelnice, a nawet sale Gwiezdnych Wojen. Najnowszą inwestycją jest Ninjago World.

 

 

Wiedeński Prater jest nowoczesnym światem przygód, który proponuje 250 atrakcji, m.in. karuzelę łańcuchową o wysokości 177 metrów i kolejkę górską pod dachem. Najbardziej znaną atrakcją jest Diabelski Młyn, który posłużył za plener wielu hollywoodzkich filmów jak np. ekranizacja przygód Jamesa Bonda. W ten sposób szybko stał się jednym z symboli miasta. Na terenie parku znajduje się również muzeum Madame Tussauds.

Kolejną europejską stolicą, której oferta zadowoli także najmłodszych, jest Budapeszt. Park wodny Aquaworld gwarantuje bogactwo wrażeń. Na gości czeka m.in. duży basen ze sztuczną falą – idealne miejsce dla pasjonatów surfingu i windsurfingu – basen pływacki oraz miejsca do nurkowania. Śmiałkowie mogą skoczyć do wody z 3-metrowej wieży, są też zjeżdżalnie pontonowe i rynnowe. Dla najmłodszych przygotowano natomiast ściankę wspinaczkową, tor przeszkód i basen do zabawy z piłeczkami. Całości dopełnia górująca nad parkiem budowla wzorowana na słynnym Angor Wat.

Miłośnicy zabaw wodnych i kąpieli słonecznych chętniej wybierają cieplejsze kierunki. Zoomarine w południowym rejonie Portugalii (Algarve) to znakomite połączenie parku wodnego z tematycznym. Jest zainspirowany życiem toczącym się w głębinach oceanów. Pokazy filmów 4D, karuzele, baseny, zjeżdżalnie, spływy sztuczną rzeką w beczkach, ekspozycje w muzeum Oceanus to atrakcje, które nie pozwolą się nudzić.

 

Oferta Wizz Tours to nie tylko najbardziej atrakcyjne cenowo pakiety, ale również oszczędność czasu spędzonego na poszukiwaniu i organizowaniu poszczególnych elementów podróży na licznych stronach internetowych. Pakiety Wizz Tours zawierają przelot i zakwaterowanie. Mogą być również rozbudowane o inne dodatkowe usługi. Przystępny i klarowny proces rezerwacji znacznie ułatwia organizację wyjazdu.