Film z udziałem Mileny i Marcina, zwycięzców konkursu „Love Miles”, jest już dostępny na stronie https://youtu.be/vYIUE_53LLw. Im więcej osób obejrzy klip z ich udziałem – tym więcej Mil zostanie im przyznanych. A im więcej zgromadzonych Mil – tym dalsza i bardziej egzotyczna podróż będzie w ich zasięgu!

Maksymalna liczba Mil do zgarnięcia to jeden milion, a liczone będą wyłącznie wyświetlenia od 22 października do 13 listopada 2015 roku do godziny 23.59! Sponsorem konkursu jest Flying Blue, program lojalnościowy Air France KLM.

Obraz, w którym wystąpili Milena i Marcin powstał na profesjonalnym planie filmowym z udziałem reżysera i dźwiękowca, a każda scena kończyła się charakterystycznym okrzykiem „cięcie”. Gra aktorska była dla nich całkowicie nowym doświadczeniem, lecz oboje zgodnie przyznają, że „świetnie się przy tym bawili!”. 

Teraz w zależności od przyznanych im Mil będą mogli wybrać dowolny przelot spośród potężnej siatki połączeń wszystkich linii, które uczestniczą w programie Flying Blue, tak więc 212 miast w ofercie Air France i KLM, a także loty Delta, Aeromexico, Malaysia Airlines i wiele innych. Ale to nie wszystko! Mile można wymienić nie tylko na przeloty. Do wyboru jest m.in. weekend w spa, kolacja dla dwojga, lekcje golfa, lot widokowy zabytkowym samolotem, wynajem auta, nowy zegarek i tysiące innych opcji.

 

 – Milka bardzo chciałaby zobaczyć Paryż, który jest romantycznym miastem, idealnym na wyjazd we dwoje. Kanada i Wodospad Niagara jest jej marzeniem z dzieciństwa, a dzięki konkursowi możemy je teraz razem spełnić. Z kolei moim wielkim marzeniem są Karaiby, czyli egzotyka, słońce, przepiękne morze, salsa i wypoczynek na piaszczystych plażach. – mówi Marcin, zwycięzca konkursu „Love Miles”.

 

– Serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszego filmu https://youtu.be/vYIUE_53LLw, dla Ciebie to tylko minuta, a dla nas szansa na spełnienie marzeń. Poproś też swoich znajomych, bo każde wyświetlenie to kolejne 10 Mil naszej podróży. I koniecznie obejrzyjcie filmik do końca, gdyż tylko takie wyświetlenia się liczą! – dodaje Marcin.

 

Wymieniaj Mile na przeloty i dodatkowe wygody

Ten nietypowy konkurs ma na celu zaprezentowanie możliwości programu lojalnościowego Flying Blue. Zebrane Mile podróżni mogą wymieniać na przeloty, ale też na upgrade do Klasy Biznes, wstęp do saloników biznesowych na lotniskach, dodatkowe posiłki tematyczne podczas lotów, wynajem hotelu lub samochodu, czy różnorodne produkty i usługi ze sklepu Flying Blue Store. Wymiana Mil odbywa się zgodnie z zasadami i punktacją programu Flying Blue.

W czasie swojej wymarzonej podróży poślubnej Milena i Marcin będą mieli do wykonania ostatnie zadanie. Za pomocą kamery GoPro sfilmują korzystanie z usług programu Flying Blue: priorytetową odprawę, pierwszeństwo przy wejściu na pokład i komfortową poczekalnię na lotnisku. Oprócz tego, będą mogli sfilmować każdą chwilę swojego niezapomnianego miesiąca miodowego i podzielić się ze wszystkimi swoim szczęściem, a kamerę na koniec otrzymają w prezencie!

Partnerami projektu są popularny blog ZróbSWÓJślub oraz Wydawca Magazynu Moda-Ślub.