8 nowych tras z Małopolski na platformie PolskiBus.com W ofercie aż 17 miast, w tym 5 zupełnie nowych lokalizacji Fantastyczne ceny zaczynające się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej

 

Łączymy siły z Voyager! Największy małopolski przewoźnik autokarowy dołączył do platformy PolskiBus.com! Dzięki tej współpracy Pasażerowie mają do dyspozycji 8 nowych linii, łączących aż 17 miast. Nowościami w siatce połączeń są Gorlice, Brzesko, Wysowa-Zdrój, Szczecinek oraz Ustronie Morskie. Bilety na podróże od 24 marca są już dostępne w cenach już od 1 zł + 1 zł za rezerwację.

 

Pasażerowie PolskiBus.com mają do dyspozycji niezwykle rozbudowaną ofertę codziennych połączeń w ramach 8 nowych linii: 

 

 

  • Tarnów – Kraków, 43 kursy  

  • Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, 21 kursów

  • Gorlice – Tarnów – Kraków, 12 kursów

  • Gorlice – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, 6 kursów

  • Nowy Sącz – Zakopane, 2 kursy

  • Wysowa – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, 2 kursy

  • Krynica Zdrój – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków – Katowice – Częstochowa – Łódź – Poznań – Piła – Szczecinek – Koszalin – Ustronie Morskie – Kołobrzeg, 1 kurs

  • Gorlice – Nowy Sącz – Zakopane, 1 kurs

 

Z przyjemnością ogłaszamy połączenie sił z naszym trzynastym partnerem! Voyager to największy przewoźnik w Małopolsce, który zdobył zaufanie pasażerów świadcząc profesjonalne i najwyższej jakości usługi. Ponad 21 lat doświadczenia mówi samo za siebie. Nasi pasażerowie z pewnością docenią bogatą i zróżnicowaną ofertę składającą się z aż 17 miast w ramach 8 nowych linii. Jestem przekonany, że nasza współpraca okaże się kolejnym sukcesem! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

Połączenia będą realizowane przez wysokiej jakości autokary Setra, Mercedes i Bova. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

 

Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów Voyager Transport, który dostępny jest pod adresem: http://www.voyager-transport.pl/pl/strefa-pasazera/regulaminy/regulamin-ogolny.

 

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami: 

 

http://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm

 

http://www.voyager-transport.pl/pl/strefa-pasazera/rozklad-jazdy-pdf