Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to nie tylko okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny i najbliższych, w wyjątkowej atmosferze. Jest to również czas obdarowywania i spełniania małych marzeń. Cóż może być trafniejszego, niż prezent w postaci vouchera na pobyt w miejscu, w którym można odpocząć, wyciszyć się, a także zadbać o swoje ciało i umysł? To marzenie spełni się w Manor House SPA w Chlewiskach.

 

Gdy nie mamy pomysłu na prezent, a chcielibyśmy spełnić marzenia najbliższych o relaksie, o oderwaniu się od trudów codzienności, najlepszym prezentem będzie voucher do SPA.

Prezent idealny

Okres przedświąteczny związany jest z wieloma przygotowaniami. Chcąc stworzyć wyjątkowy nastrój, planujemy przygotowanie ulubionych, tradycyjnych dań oraz szukamy dekoracji. Poszukujemy również prezentów dla najbliższych, starając się ich jak najmilej zaskoczyć. Dobrym rozwiązaniem, nie wymagającym tracenia czasu w przetłoczonych centrach handlowych i stania w kolejkach, jest zakup vouchera na pobyt w nastrojowym SPA, np. w Manor House SPA. W skład posiadłości wchodzą XVI-wieczny Pałac Odrowążów, XIX-wieczna stajnia Platera wraz z Termami Zamkowymi i Oranżerią Pałacową, w której mieści się Basen Ery Wodnika oraz unikalna w skali Europy Witalna Wioska SPA. Nieopodal znajduje się też stadnina koni. Manor House SPA oferuje wspaniałe pokoje oraz szeroki zakres zabiegów SPA. To świetny pomysł na relaks dla ciała, umysłu i duszy.

W ramach prezentu Manor House SPA proponuje vouchery na dowolnie wybrany czas, do wykorzystania pół roku od jego wykupienia, oraz wybór zabiegów, w zależności od potrzeb oraz budżetu, jaki przeznaczymy na prezent. Program pobytu możemy stworzyć sami, we współpracy z konsultantem lub wybrać z gotowych propozycji Manor House SPA w postaci voucherów pobytowych, bonów i karnetów SPA oraz karnetów jeździeckich.

Voucher na pobyt to idealny pomysł na prezent, zarówno dla naszych najbliższych, jak i np. współpracowników. Manor House SPA ma w swojej stałej ofercie m.in. bony na „Romantyczny pobyt dla dwojga”, pobyt SPA oraz „Pobyt SPA – Będę mamą” (dla kobiet spodziewających się dziecka). Każdy bon można rozbudować o dowolne dodatkowe usługi, np. dostawę kwiatów lub wina do pokoju – mówi Dorota Tokarska, dyrektor ds. marketingu w Manor House SPA.

Przykładowe Vouchery:

– Pobyt SPA  Relaks od 495 zł

– Pobyt SPA dla Panów od 1260 zł

– Pobyt SPA Energia 3-dniowy od 935 zł

– Pobyt SPA Będę Mamą 3-dniowy od 1270 zł

Bony i karnety SPA na zabiegi pielęgnacyjne, relaksacyjne, zdrowotne

Prezent w postaci bonów i karnetów na usługi i zabiegi SPA jest wyjątkowym sposobem na obdarowanie najbliższych. O wartości bonu decydujemy sami. Jeśli mamy wątpliwości co do łączenia zabiegów i ich cen, możemy skonsultować się z doradcą Manor House SPA, który pomoże wybrać odpowiednią ofertę z ponad 120 zabiegów, uwzględniającą preferencje obdarowywanej osoby oraz nasz budżet. Przykładowy karnet SPA dla osoby dorosłej, upoważniający do korzystania z Łaźni Rzymskich i Basenu Ery Wodnika oraz do pobytu w Witalnej Wiosce SPA, obejmujący sześć dwugodzinnych sesji to koszt 400 zł.

Łaźnie Rzymskie to nastrojowy kompleks saun i basenów jacuzzi, a także chłodnej groty solnej. Tutaj odprężymy się i naładujemy energią. Tuż obok znajduje się Basen Ery Wodnika napełniony ożywioną wodą Grandera, która nie zawiera chloru. Są w nim także leżanki z wodnymi masażami, masażery karku i pleców, gejzery wodne oraz nastrojowe jacuzzi usytuowane wyżej – między posągami sześciu Kariatyd. Wokół jacuzzi płynie „rwąca rzeka”. Pływanie w Basenie Ery Wodnika ma pozytywny wpływ na zdrowie, pobudza i pielęgnuje skórę, działa kojąco na problemy dermatologiczne. Na zewnątrz, blisko basenu znajduje się Witalna Wioska SPA. Tu, szczególnie w gronie znajomych, każdy znajdzie to, co sprawia mu radość. Chaty z Saunami Fińską i Świetlną, Ruską Banią, Beczką Polską. Poczujemy tu klimat dawnych Słowian i zabiegów w stylu rytuałów słowiańskich.

Karnety jeździeckie

Stadnina kompleksu Manor House SPA posiada 15 boksów wewnętrznych oraz 4 angielskie. Przy stadninie znajduje się profesjonalna hala ujeżdżeniowa o powierzchni 800 m kw., wokół niej są pastwiska i padoki, a nieopodal łąki i lasy. Dla miłośników jazdy konnej możemy zakupić karnety jeździeckie, do wykorzystania w czasie 10 tygodni od daty wykupienia. Przykładowy karnet, obejmujący 10 lekcji jazdy konnej, to koszt 600 zł.

Instruktorzy stadniny nauczą zarówno podstaw, jak i zaawansowanych technik jeździeckich. Począwszy od przygotowania konia i jeźdźca, nauki czyszczenia, siodłania, aż do pierwszych kroków na grzbiecie. Wszystko zależy od stopnia wiedzy jeźdźca.

Jak zamówić voucher do SPA?

Vouchery na pobyt, zabiegi lub karnety jeździeckie otrzymamy pocztą, po złożeniu oraz opłaceniu zamówienia, w eleganckiej formie gotowego do wręczenia prezentu. Wraz z nimi otrzymamy wszystkie istotne informacje dotyczące oferty, które obejmują m.in. termin ważności oferty oraz numery telefonów, pod którymi można dokonać rezerwacji. Vouchery na pobyt w Manor House SPA mogą być dla naszych bliskich nie tylko największą niespodzianką najbliższych świąt, ale także najlepszym prezentem jaki kiedykolwiek dostali.