Spotkania przy aromatycznej kawie, wyśmienitych naturalnych lodach lub lampce winna w Hali Gwardii przeszły już do klasyki. Dlatego w związku z obchodzonymi w tym tygodniu Dniem Babci i Dniem Dziadka, Hala Gwardii zaprasza na wyjątkowy weekend w gronie seniorów. Zachęcamy wszystkich wnuczków do spędzenia miłych chwil ze swoją babcią i dziadkiem, na których czekają smaczne upominki od Hali Gwardii. Zatrzymaj na chwilę czas i spędź go razem ze swoimi dziadkami!

 

– Włączając się w obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka chcemy im serdecznie podziękować za cały trud włożony w wychowywanie kolejnych pokoleń. Chcemy także zwrócić uwagę na to, jak bardzo potrzebne są dzisiaj inicjatywy aktywizujące osoby starsze, które często czują się wykluczone i niepotrzebne w tak szybko zmieniającym się świecie. W ten wyjątkowy weekend łącząc pokolenia pokażmy naszym seniorom, jak bardzo ich kochamy i jak bardzo jesteśmy im wdzięczni za to, że są z nami i dzielą się swoimi doświadczeniami – mówi Krystyna Chami z Hali Gwardii.

 

W niedzielę Hala Gwardii i Dancing Międzypokoleniowy przeniosą wszystkich gości w świat pięknych potańcówek, które pozwolą na wspólną zabawę wszystkich osób, niezależnie od ich wieku. Od godziny 16.00 parkietem rządzić będzie jeden z najstarszych DJ-ów w Polsce – osiemdziesięcioletni DJ Jerry. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Dodatkowo w sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 12.00 przy zakupie kawy na stoisku Gorilla Coffee, druga kawa trafi do babci lub dziadka na koszt Hali Gwardii! Tak samo przy zakupie lodów na stoisku Ice Pot od godz. 14.00 do 16.00 druga porcja od Hali Gwardii będzie prezentem dla jednego z seniorów. Natomiast od godz. 18.00 do 20.00 zapraszamy do lokalu Niewinność, w którym również do każdej zakupionej lampki wina Hala Gwardii dołoży drugą dla babci lub dziadka. Specjalna oferta ważna jest dla stu pierwszych osób, które pojawią się w każdym z wymienionych punktów z babcią lub dziadkiem, a zatem na seniorów czekać będzie w sobotę 100 filiżanek kawy, 100 porcji lodów i 100 lampek wina i dokładnie tyle samo w niedzielę!

 

W niedzielę odbędą się także wyjątkowe warsztaty kulinarne dla najmłodszych, które poprowadzi Marta Pietrzak. Wraz z dziećmi pokaże, jak upiec babkę dla babci i dziadka.

 

Podsumowanie promocji dla babci i dziadka:

• w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-12.00 na stoisku Gorilla Coffee oferujemy bezpłatnie drugą kawę dla babcia lub dla dziadka

• w sobotę i niedzielę w godz. 14.00-16.00 na stoisku Ice Pot oferujemy bezpłatnie drugą porcję lodów dla babcia lub dla dziadka

• w sobotę i niedzielę w godz. 18.00-20.00 w lokalu Niewinność oferujemy bezpłatnie drugą lampkę winna dla babcia lub dla dziadka

 

Atrakcje dodatkowe w Hali Gwardii:

• w niedzielę o godz. 12.00 warsztaty kulinarny dla najmłodszych „Babka dla Babci i Dziadka”

• w niedzielę o godz. 13.30 warsztaty kulinarny dla najmłodszych „Babka dla Babci i Dziadka”

• w niedzielę o godz. 16.00 potańcówka w ramach projektu Dancing Międzypokoleniowy Godziny otwarcia Hali Gwardii:

• w piątek i sobotę od godz. 9.00 do 20.00 Targ w Hali Gwardii

• w niedzielę od godz. 10.00 do 17.00 Targ w Hali Gwardii

• w piątek i sobotę od godz. 11.00 do 01.00 otwarte lokale gastronomiczne

• w niedzielę od godz. 11.00 do 23.00 otwarte lokale gastronomiczne

 

Wstęp do Hali Gwardii na wszystkie zajęcia jest bezpłatny.