Za 15 złotych kupić będzie można unikatowy i stanowiący doskonałą pamiątkę program zawodów LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland.

84-stronicowe wydawnictwo, w formacie A4, będzie do nabycia od 17 kwietnia (dzień treningu) na stoisku z pamiątkami przy bramie nr 2 Stadionu Narodowego (od godz. 10.00) oraz na promenadzie wewnętrznej obiektu – obok wejścia K2. 18 kwietnia (w dniu zawodów) program będzie można kupić na każdym stoisku z gadżetami.
„Tylko wariat się nie boi” – pod takim tytułem w programie przeczytać będzie można rozmowę z Krzysztofem Kasprzakiem. „Mistrzostwa nikt mi już nie odbierze”  – mówi z kolei Tomasz Gollob. Obszerna rozmowa z najlepszym polskim żużlowcem w historii, a także tekst o Gregu Hancocku, aktualnym mistrzu świata – to niewątpliwie rzeczy, które trzeba przeczytać.
W programie nie zabraknie atrakcyjnych zdjęć. Miss Monster Energy Speedway – pod takim hasłem reklamują się podprowadzające cyklu Grand Prix. Na pewno warto się im przyjrzeć…
W doskonale wydanym i atrakcyjnym wizualnie programie jedną stronę zarezerwowano na autografy zawodników: Tomasza Golloba, Grega Hancocka, Krzysztofa Kasprzaka i Taia Woffindena. Wszyscy oni będą do dyspozycji kibiców w Strefie Kibica na Błoniach Stadionu Narodowego 18 kwietnia (w godz. 17.15 – 17.30).
Ponadto w programie:

    Sylwetka Tomasza Golloba i wszystkich uczestników zawodów
    Informacje o motocyklu żużlowym
    Celebryci o Tomaszu Gollobie
    65 lat Polskiego Związku Motorowego
    „Zapamiętam ten dzień na długo” – wywiad z Jarosławem Hampelem
    „Dam z siebie wszystko” – wywiad z Maciejem Janowskim
    Statystyki i historia Grand Prix