QATAR AIRWAYS STARTUJE Z PROMOCJĄ

NOWY ROK. NOWE PODRÓŻE

 

Do 30% zniżki na bilety w Klasie Ekonomicznej i Klasie Biznes

Pięciogwiazdkowa obsługa czeka na podróżnych latających do wielu miejsc

na terenie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji, Australii i obu Ameryk

 

20 stycznia 2014 roku

Doha, KATAR – podczas trzydniowej, globalnej wyprzedaży Nowy Rok. Nowe Podróże Qatar Airways oferuje pasażerom zniżki do 30% na bilety w Klasie Ekonomicznej i Biznes do licznych miejsc docelowych.

Promocja, która rozpocznie się 20 stycznia o godzinie 00:00 (czasu lokalnego) i skończy 22 stycznia o godzinie 23:59 (czasu lokalnego), oferuje pasażerom możliwość odbycia bardzo korzystnych cenowo podróży do licznych miejsc na terenie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji, Australii i obu Ameryk.

Aby dokonać rezerwacji lub dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę qatarairways.com/newyearsale.

Promocja obejmuje połączenia w odległych terminach, co zapewnia pasażerom elastyczność wyboru terminu podróży. Kupujący bilet będą mogli polecieć w przeciągu 11 miesięcy – aż do 17 grudnia 2014 roku (obowiązują okresy podróży nieobjęte promocją).

Specjalne ceny obejmują loty do wielu miejsc dostępnych w światowej siatce połączeń Qatar Airways, w tym do zapowiedzianych na rok 2014 nowych portów docelowych, tj. Filadelfia*, Dallas, Larnaka i Edynburg*. Zarówno loty Klasą Ekonomiczną, jak i Biznes kwalifikują do zbierania punktów programu lojalnościowego. Zgromadzone mile mogą zostać wykorzystane w dowolnej linii zrzeszonej w sojuszu oneworld.

Qatar Airways odnotowały błyskawiczny rozwój w ciągu zaledwie 17 lat istnienia. Linie oferują przeloty nowoczesną flotą 129 samolotów, obsługujących trasy do 134 najważniejszych biznesowych i urlopowych miejsc docelowych na terenie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, regionu Azji i Pacyfiku oraz Ameryk.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy siatka połączeń powiększy się o kolejne: do Szardży i Dubai World Central (ZEA) – 1 marca 2014 roku, Larnaki (Cypr) – 29 kwietnia 2014 roku, Filadelfii (USA) – 2 kwietnia 2014 roku, Stambułu-Sabiha Gökçen (Turcja) – 22 maja 2014 roku, Edynburga (Szkocja) – 28 maja 2014 roku, Miami (USA) – 10 czerwca 2014 roku oraz Dallas-Fort Worth (USA) – 1 lipca 2014 roku.

Obowiązują standardowe warunki, w tym limit bagażu bez dodatkowych opłat w Klasie Ekonomicznej do 30 kg do wszystkich miast docelowych.

*Promocyjne stawki obowiązują tylko na loty z Ad-Dauhy do Filadelfii lub Edynburga.

Promocja nie obejmuje lotów w okresie(od 24 lipca do 13 września 2014 roku.