Wizz Tours, portal należący do grupy Wizz Air, największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, uruchomił dzisiaj promocję CITY30*. Wizz Tours oferuje szeroki wybór pakietów wyjazdowych dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, w tym także wyjazdów weekendowych typu “city break”

 

Wyjątkowa oferta Wizz Tours skierowana jest do osób szukających okazji, aby wyruszyć w kilkudniową podróż i spędzić niezapomniany czas w jednym z miast z siatki połączeń Wizz Air. Promocja obowiązuje na pakiety zawierające przelot i zakwaterowanie z minimum dwoma noclegami. Rezerwacji należy dokonać do 23 stycznia.

 

To doskonała szansa, aby poznać bogatą ofertę kulturalną i odwiedzić imponujące kościoły, zamki, teatry, parlamenty, muzea, stadiony, ogrody zoologiczne, centra handlowe, drapacze chmur miast w całej Europie!

 

Warto skorzystać z najnowszej promocji Wizz Tours, dokonać wyboru spośród takich miast jak Bari, Bordeaux, Bukareszt, Wilno i wielu innych i zobaczyć, co mają do zaoferowania.

 

Bari. Bari jest stolicą Apulii, urokliwego regionu w południowych Włoszech, niezwykle popularnego wśród turystów ceniących słoneczną pogodę, piękno bielonych domów górskich miasteczek i szerokie śródziemnomorskie wybrzeże.

 

Bordeaux. Morski klimat sprawia, że w Bordeaux nie ma pory suchej, dzięki czemu zimy są łagodne. Dlatego to idealny kierunek na podróż w pierwszych miesiącach roku. Miastozostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. To świadczy o unikalnym dziedzictwie kulturowym miasta, które zachwyca bogatą architekturą.

 

Bukareszt. To jedna z europejskich stolic, której piękno tkwi w szerokich alejach, ogromnych parkach i ukryte jest XVII-wiecznych budynkach. To kompaktowe miasto, zwane niegdyś “Paryżem Wschodu” można dobrze poznać w zaledwie kilka dni.

 

Wilno. Bez względu na porę roku, urokliwe stare miasto i kręte brukowane uliczki Wilna są idealnym miejscem na spacer. Miasto rozkwita wiosną, gdy przyroda budzi się z zimowego snu, a mieszkańcy i turyści powolnym krokiem przechadzają się brzegiem przepływającej przez miasto Wilii. Natomiast zimą miasto zachwyca, gdy wieża telewizyjna o wysokości 326 metrów zamienia się w jedną z największych choinek na świecie, oświetlającą miasto we wszystkich kierunkach.

 

Just one click and you’re away! Oferta Wizz Tours to nie tylko najbardziej atrakcyjne cenowo pakiety, ale również oszczędność czasu spędzonego na poszukiwaniu i organizowaniu poszczególnych elementów podróży na licznych stronach internetowych. Pakiety Wizz Tours zawierają przelot i zakwaterowanie. Mogą być również rozbudowane o inne dodatkowe usługi. Przystępny i klarowny proces rezerwacji znacznie ułatwia organizację wyjazdu.

 

*Kod promocyjny CITY30 jest ważny do 23 stycznia 2018 roku, do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego letniego i może być stosowany w przypadku pakietów obejmujących lot i hotel dostępnych na stronie wizztours.com, które obejmują co najmniej 2 noclegi w okresie od 21 stycznia 2018 do 31 marca 2018 roku. Aby skorzystać z promocji, wpisz kod promocyjny „CITY30” na stronie wyszukiwania w witrynie wizztours.com zanim przeprowadzisz wyszukiwanie. Powyższy kod promocyjny uprawnia do jednorazowej zniżki 30 UER na rezerwację i dotyczy tylko nowych rezerwacji obejmujących maksymalnie 9 pasażerów. Nie można go łączyć z innymi rabatami.