Promocja obowiązuje na całej siatce przewoźnika

Przewoźnik proponuje zniżki do 25 procent

16 lutego 2015                                

DOHA, Qatar – Qatar Airways oferuje swoim klientom w Polsce zniżki do 25% na przeloty w ramach swojej światowej siatki połączeń, na połączeniach do Azji, Afryki i Australii. Akcja promocyjna nosi nazwę „Świat Niesamowitych Cen”.

Bilety z rabatem są oferowane od dziś do 20 lutego na  podróżepowrotne, które muszą zakończyć się  do 10 grudnia 2015. Promocja dotyczy zarówno przelotów w klasie ekonomicznej, jak i biznes.

Klienci pragnący dokonać zakupu biletów mogą skorzystać z internetowego adresu  www.qatarairways.com lub odwiedzić biura naszych agentów.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym drogim klientom podróżującym zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych,  kolejną możliwość przelotu za niższą cenę do wybranych przez siebie kierunków. Promocja taka jak ta podkreśla nasze zaangażowanie w tworzenie oferty dla lojalnych klientów, dającej możliwość podróżowania do ponad 140 miejsc w ramach globalnej siatki połączeń Qatar Airways, poprzez spełniające najwyższe międzynarodowe standardy lotnisko Hamad”, powiedział Prezes Zarządu Qatar Airways Group, jego Ekscelencja Pan Akbar Al Baker.

Swój szybki wzrost  i dzisiejszą pozycję po  18 latach operowania na rynku Qatar Airways zawdzięcza także rozwojowi nowoczesnej floty,  na którą składa sie obecnie ze 146 samolotów latających w ramach naszej siatki połączeń do 146 miast – centrów biznesowych i turystycznych na Bliskim Wschodzie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej.

Informacje dodatkowe dla redakcji:

W październiku 2014 Qatar Airways obchodził pierwszą rocznicę przsytąpienia do aliansu oneworld. Qatar Airways jest pierwszym przewoźnikiem z Zatoki Perskiej należącym  doglobalnegoaliansu linii lotniczych.  Umożliwiło to naszym klientom łatwy dostęp do prawie 1000lotniskwponad 150 krajachi ponad14250codziennych lotów oferowanych przez nasz alians.
Już po raz drugi z rzędu oneworld została wyróżniony przez Skytrax jako World’s Best Airline Alliance, najlepszy światowy alians lotniczy.

Na targach FarnboroughAir Show, linia lotniczazłożyła zamówienie na100samolotówBoeing777X. Sprawia to, że ilość zamówionych samolotów sięga ponad 340 egzemplarzy o wartości  70 mld USD.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę www.qatarairways.com lub nasze portale na niniejszych serwisach: Facebook, Twitter, Google , Instagram, oraz YouTube.