Od 18 czerwca Goście Qubus Hotel Gdańsk mogą wypożyczać w obiekcie rowery. Są one dostępne każdego dnia od 8:00 do 22:00. Rezerwacji na nowe dwukołowce dokonać można w recepcji hotelowej.

Rowery udostępniane są Gościom hotelowym zarówno na pół dnia (6h – 20PLN/szt.), jak i na cały dzień (12h – 40PLN/szt.)  
– Większość naszych Gości lubi aktywnie spędzać wolny czas, dlatego oprócz znanych i lubianych rejsów hotelową Q-łódką, proponujemy możliwość wypożyczenia rowerów na miejskie przejażdżki. W związku z tym wybraliśmy wysokiej jakości,4 rowery polskiej firmy. Udostępniamy też fanom dwóch kółek specjalne mapy z trasami turystycznymi w okolicy naszego obiektu – mówi Rafał Willich Dyrektor Qubus Hotel Gdańsk – dodatkowym atutem jest również świetna lokalizacja hotelu w centrum miasta, przy rzece Motławie, a także to, że samo miasto inwestuje intensywnie w rozwój infrastruktury rowerowej. Dzięki temu Gdańsk zaczyna aktywnie kreować przestrzeń miejską dla rowerzystów rozwijając ją w ramach idei „miasta krótkich odległości”  – dodaje Rafał Willich  
Wszystkie pojazdy są wygodne, w pełni wyposażone i w bardzo dobrym stanie technicznym. Jest to tzw. typ rowerów miejskich, które sprawdzają się na miejskim podłożu.
– Zwiedzanie miast i regionów na rowerze to coraz bardziej popularna rozrywka. Goście Qubus Hotel już od jakiegoś czasu pytają o możliwość wypożyczenia rowerów w naszych obiektach, dlatego docelowo będziemy chcieli wprowadzić je do większości naszych hoteli. Na razie dwukołowce mamy w Krakowie i Gdańsku – podsumowuje Karolina Celińska Specjalista ds. Marketingu i PR w sieci Qubus Hotel.