Atmosfera i obsługa Hotelu Radisson Blu w Krakowie poraz kolejny została doceniona zarówno przez gości jak i profesjonalistów. Niedawno obiekt otrzymał dwa prestiżowe wyróżnienia przyznane przez Czerwony Przewodnik Michelin oraz portal TripAdvisor

 

Ukazujący się od ponad 100 lat Czerwony Przewodnik Kulinarny Michelin oprócz oceny restauracji, przyznaje także najlepszym hotelom od 1 do 5 piktogramów budynków. W tym roku przyznał hotelowi Radisson Blu w Krakowie aż 4 piktogramy i tym samym obiekt ten znalazł się wsród 3 miejsc z najwyższym wyróżnieniem w tym mieście. W całej Polsce inspektorzy Michelin ocenili 41 obiektów – 27 z Krakowa i 14 z Warszawy. Tylko jeden hotel w kraju uzyskał 5 symboli budynków.

 

„Michelin uznawany jest za najważniejszy pod względem sprzedaży i reputacji przewodnik kulinarny na świecie, dlatego mamy świadomość, jak ważne jest to wyróżnienie. Równie bardzo cieszymy się z nagrody portalu TripAdvisor, która świadczy o tym, że doceniają nas Ci, których zdanie jest dla nas najważniejsze – nasi goście” – mówi Magdalena Młynarczyk, Sales and Marketing Director wRadisson Blu Hotel Kraków.

 

Radisson Blu w Krakowie po raz kolejny z rzędu został także doceniony przez gości portalu TripAdvisor – jako zwycięzca w kategorii Luxury w konkursie TripAdvisor Travelers’ Choice Awards. Hotel jest jednym z 25 zwycięzców tej kategorii w Polsce. Nagrody TripAdvisor Traveler’s Choice Awards przyznawane są już od 15 lat na podstawie opinii i recenzji wystawianych przez gości z całego świata. TripAdvisor to największy portal podróżniczy na świecie, który pozwala na zaplanowanie swojej podróży, udostępniając profile 6,8 milionów hoteli, restauracji i atrakcji na całym świecie.

 

Link do strony internetowej hotelu:https://www.radissonblu.com/pl/hotel-krakow