Rainbow Tours jako pierwszy touroperator na rynku rozpoczął sprzedaż oferty egzotycznej oraz zimowej na sezon 2014/15. Na klientów czeka wiele niespodzianek takich jak rozbudowana ilość kierunków obsługiwanych Dreamlinerem PLL LOT, programy objazdowe w wersji luksusowej, a także doloty z lotnisk lokalnych do Warszawy. W przedsprzedaży obowiązują rabaty do 30% oraz gwarancje gratis.

W wyniku podpisania kolejnej, dwuletniej umowy z PLL LOT na obsługę przelotów czarterowych samolotami dalekiego zasięgu typu B787 Dreamliner, została powiększona oferta kierunków egzotycznych, do których można polecieć bezpośrednio z Warszawy. Tym samym oprócz Tajlandii, Meksyku, Sri Lanki i Kuby klienci polecą bez przesiadek także do Wietnamu i RPA. Kolejnym kierunkiem obsługiwanym przez Dreamlinera już od listopada 2015 będzie Kostaryka.

Warto wspomnieć, że ten najnowocześniejszy samolot na świecie w każdej z klas: Elite Club, Premium Club oraz Ekonomicznej, oferuje bogaty system rozrywki pokładowej obejmujący: filmy na żądanie, audiobooki, muzykę, elektroniczne wydania prasy i magazynów, gry oraz możliwość śledzenia pozycji samolotu podczas trwania rejsu. Dzięki tym udogodnieniom, oraz istotnemu skróceniu czasu lotu dalekie podróżowanie znacznie zyskuje na komforcie. Aby skorzystać z podróży w Klasie Premium Club należy dopłacić minimum 799 złotych od osoby w obie strony, natomiast dopłaty do Klasy Elite rozpoczynają się od 1599 złotych.

Absolutną nowością będzie możliwość dolotu krajowym połączeniem PLL LOT z Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Szczecina do Warszawy, w której odbywają się przesiadki do Dreamlinera, lecącego na wymarzone wakacje egzotyczne. Pasażerowie będą mogli nadać bagaż na całą podróż już w swoim porcie macierzystym, bez konieczności jego odbioru w Warszawie. Ceny za doloty do Warszawy zaczynają się już od 499 zł w obie strony.

Oferta touroperatora obejmuje także możliwość wykupienia samego przelotu Dreamlinerem w cenie od 2999 złotych w obie strony. Dodatkowo Rainbow Tours proponuje klientom miejsce parkingowe w Warszawie do 16 dni już za 59 złotych, oraz nocleg w hotelu przed i po podróży już od 115 złotych od osoby.

Kolejną, nową propozycją dostępną już od listopada są luksusowe wyjazdy egzotyczne. Egzotyka De Luxe to siedem wyselekcjonowanych programów objazdowych dla klientów o zdecydowanie wyższych wymaganiach. Wycieczki realizowane są w małych grupach do max. 20 osób i obejmują zakwaterowanie w hotelach o najwyższym standardzie, doskonały serwis oraz jak zawsze opiekę profesjonalnych pilotów.

Egzotyczna oferta Rainbow Tours jest obecnie najszerszą ofertą na rynku, obejmującą ponad 100 programów objazdowych i objazdowo-pobytowych, a także wypoczynek. Z nowych kierunków zaproponowano między innymi: Gwineę, Ghanę, Sudan, Botswanę, Iran, Sumatrę oraz Fidżi. Nie brakuje również nowych objazdów w znanych już miejscach, takich jak RPA, Gambia, Senegal, Kenia, Emiraty Arabskie, USA, Karaiby, Meksyk, Ameryka Środkowa i Południowa, Tajlandia, Sri Lanka i Indie. Każda z wycieczek objazdowych obsługiwana jest przez najlepszych, profesjonalnych pilotów-ekspertów, co dodatkowo wpływa na wysoką jakość zwiedzania. W zimowej ofercie, zawierającej bliższe kierunki czarterowe znalazły się Wyspy Kanaryjskie, Egipt, Maroko, Izrael, Jordania oraz nowość – Cypr.

W przedsprzedaży klienci otrzymują rabaty nawet do 30%, oraz gwarancje: niezmiennej ceny, zwrotu kosztów, zmiany terminu gratis, a także gwarancję najniższej ceny.