Nadszedł dzień, na który czekali wszyscy Pasażerowie PolskiBus.com! Już teraz można rezerwować wakacyjne podróże w okresie od 1 czerwca aż do 5 września 2017 roku. To jednak nie koniec fantastycznych wiadomości! PolskiBus.com wprowadza długo wyczekiwaną możliwość rezerwacji miejsc, spełniając największe marzenie swoich Pasażerów. Wspaniałym udogodnieniem jest opcja wyboru miejsc Premium, dzięki czemu podróż będzie jeszcze bardziej komfortowa. Zaplanuj letnie wyjazdy już dziś na stronie www.polskibus.com – ceny biletów na wszystkie trasy tradycyjnie rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację

 

-Nowa pula biletów na wakacyjne podróże aż do 5 września 2017 roku

-Możliwość rezerwacji miejsc na wszystkich kursach PolskiBus.com!

-Bilety już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej dostępne na www.polskibus.com

-Nowy kalendarz połączeń obejmuje także wybrane trasy partnerskie

 

 Od teraz każdy może wybrać swoje ulubione miejsce w autokarze! Dla Pasażerów, którzy cenią sobie dodatkowe udogodnienia w trakcie podróży zostały przygotowane miejsca Premium. Te najpopularniejsze miejscówki posiadają wyjątkowe atuty – większą przestrzeń na nogi, możliwość podróży przy stolikach oraz przy przedniej szybie na górnym pokładzie, zapewniającej niezapomniane widoki podczas podróży. Wybór miejsca Premium to większy komfort podróży za jedyne 5 zł!

 

Wprowadzając możliwość rezerwacji miejsc spełniamy największe życzenie naszych Pasażerów! Każdego dnia otrzymywaliśmy prośby o wprowadzenie tej usługi do naszej oferty. Jestem przekonany, że dzięki możliwości wyboru ulubionego miejsca w autokarze podróż będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej komfortowa. A to wszystko w najważniejszym momencie w roku, czyli przed wakacjami! Zachęcamy do rezerwowania letnich wyjazdów od 1 zł już dziś na stronie www.polskibus.com! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

W związku z wprowadzeniem rezerwacji miejsc numerowanych, aby odbyć podróż należy posiadać i okazać kierowcy cały bilet – wydrukowany lub wyświetlony na urządzeniu mobilnym. Więcej informacji na temat procesu zakupu biletu z rezerwacją wybranego siedzenia, miejsc Premium oraz zasad dotyczących podróży na miejscach numerowanych znajdą Państwo w specjalnie przygotowanym filmie instruktażowym pod adresem https://youtu.be/mcYxQhWfrTY.