– dzieci do 12 roku życia za darmo

Wakacje spędzone w Polsce to doskonała okazja do poznania zupełnie nowych, ciekawych miejsc. Warto wybrać lokalizację, która odkryje przed nami niesamowite historie, a jednocześnie zapewni nam komfortowy wypoczynek.

Jednym z takich miejsc jest Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej oraz znajdujący się w jej granicach Staniszów. Mieszczący się tam Pałac na Wodzie przygotował dla swoich gości z dziećmi specjalną ofertę wakacyjną.

Pobyt w Dolinie Pałaców i Ogrodów położonej u podnóża Karkonoszy to okazja do odbycia niesamowitej wycieczki szlakiem 30 przepięknych rezydencji. Znajdują się tutaj gotyckie zamki i wieże obronne, renesansowe dwory, barokowe pałace i XIX-wieczne, neogotyckie, neorenesansowe i klasycystyczne rezydencje, wzniesione przez najwybitniejszych architektów epoki. To także możliwość wypoczynku pośród wspaniałej przyrody i niezwykłych krajobrazów, w ciszy i spokoju. Przybywając tu warto zatrzymać się w jednym z zabytkowych obiektów, na przykład w Pałacu na Wodzie w Staniszowie – miejscowości oddalonej o około 5 km od stolicy Karkonoszy – Jeleniej Góry. Goście Pałacu mają do dyspozycji komfortowe wnętrza, pyszne menu oraz gabinety zabiegowe świadczące usługi SPA na najwyższym poziomie.

Dolina dla całej rodziny – dla dzieci za darmo

Dolina Pałaców i Ogrodów to doskonała okolica do spędzenia rodzinnych wakacji. Wybierając się w te strony, warto postawić na obiekt, który zaoferuje nam wyjątkowe atrakcje także w swoim wnętrzu. Zwróćmy więc uwagę na zaplecze gastronomiczne, animacje dla najmłodszych oraz relaks dla ciała. Wszystko to i dużo więcej odnajdziemy w Pałacu na Wodzie. Hotel przygotował specjalną wakacyjną ofertę dla rodzin. Dzieci do 12 roku życia mogą korzystać z wszystkich uroków tego miejsca całkowicie za darmo.

We wnętrzu i w okolicy

Pobyt w Pałacu na Wodzie to niezapomniane chwile przy ognisku, wspólne grille i wieczory kulinarne. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu mogą wybrać się z kolei na wyprawę trasami górskimi, wycieczkę rowerową, czy spacer pośród wspaniałej przyrody i niezwykłych krajobrazów. Pałac na Wodzie swoim najmłodszych gościom zapewnia również dodatkowe atrakcje, takie jak specjalnie przygotowane animacje oraz salę zabaw, gdzie opiekę nad nimi sprawują wykwalifikowani opiekunowie.

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, Farma Artystyczna, Nasz Teatr w Michałowicach koło Szklarskiej Poręby to tylko niektóre z miejsc, jakie warto zwiedzić podczas pobytu w Pałacu na Wodzie. Obowiązkowym punktem programu jest także Śnieżka, na którą widok rozciąga się z okien Pałacu. Letnia wspinaczka na sam szczyt to doskonała frajda dla całej rodziny.

Więcej informacji o Pałacu na Wodzie i oferowanych atrakcjach można znaleźć na stronie: www.palacnawodzie.pl   

 

Pałac na Wodzie to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w Staniszowie – miejscowości oddalonej o około 5 km od stolicy Karkonoszy – Jeleniej Góry. Obiekt składa się z 46 pokoi oraz 16 przestronnych gabinetów zabiegowych, świadczących kompleksowe usługi SPA.

W połowie 2016 roku zaplanowane jest otwarcie całego kompleksu „Pałac na Wodzie” Terma Holistic SPA. Obiekt posiadać będzie wówczas 130 pokoi, 40 gabinetów zabiegowych, całoroczne baseny zewnętrzne, ogrzewane wodą termalną, a także basen wewnętrzny, strefę saun i jacuzzi.