Już w niedzielę w Wilkszynie ponad 200 sympatyków szybkiej jazdy na rowerze będzie rywalizowało ze sobą podczas kolarskiego Śniadania Mistrzów. Akcję wspiera Wrocław Fashion Outlet, w którym 13 maja zawodnicy odbiorą m.in. pakiety startowe

 

– Maj to miesiąc, który wielu z nas kojarzy z aktywnością. To wypady majówkowe, wspólne świętowanie, ale także uprawianie sportu. Dla nas, we Wrocław Fashion Outlet, aktywność fizyczna to niezbędny element codzienności. Dlatego angażujemy się w organizację zawodów w jeździe indywidualnej na czas „Śniadanie Mistrzów” – wyjaśnia Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet.

 

– To z jednej strony dla wielu naszych klientów okazja do zmierzenia się ze sportową rywalizacją na jednośladzie, ale także szansa na promowanie zdrowego stylu życia. Już w sobotę 13 maja zawodnicy kolarskiego przedsięwzięcia na Granicznej 2 będą mogli odebrać swoje pakiety startowe. Wizyta w największym centrum outletowym regionu będzie dla nich okazją do skompletowania swojego sportowego ekwipunku.

 

– Jeszcze kilka lat temu uprawianie sportu kojarzyło się nam z szarościami. Dzisiaj kolory i wiele stylowych rozwiązań wkroczyło na dobre do świata sportu – dodaje Katarzyna Warzecha. – Dobrze dobrane buty czy odpowiednio dopasowany strój to ważne elementy, które przekładają się także na sukces w wielu dyscyplinach. Jak przygotować się do aktywnego spędzania czasu? O tym codziennie przekonują się odwiedzający nas Dolnoślązacy, którzy doceniają bogatą ofertę sportową w outletowych cenach i doradztwo specjalistów w naszych salonach.

 

Śniadanie Mistrzów to zawody, które przez 5 lat zjednały sobie stałe grono uczestników. Każdego roku w rywalizacji spotykają się zarówno amatorzy kolarstwa, triathlonu oraz mistrzowie Polski z grup CCC, GVT czy Gatta Bike Team. Większość zawodników startuje na specjalnych czasowych rowerach. Dotychczas zawody przyciągnęły sławy kolarstwa oraz mistrzów Polski w tej dyscyplinie.

 

Więcej informacji na temat rywalizacji można znaleźć na stronie: www.naczas.com Partnerem wydarzenia jest Wrocław Fashion Outlet, w którym także rowerzyści znajdą dla siebie wiele stylowych inspiracji. Niektóre z nich można odszukać na www.wroclawfashionoutlet.com