Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, dziś 2 lutego 2016 r. poinformowała o uruchomieniu nowej trasy z Gdańska do Mediolanu. Połączenie będzie wykonywane 3 razy w tygodniu od 1 listopada 2016 r.   


Aby uczcić wprowadzenie nowego połaczenia Gdańsk – Mediolan, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 79 zł na podróż do 30 listopada 2016 r. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do wtorku 9 lutego do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

 

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Gdańska do Mediolanu. Połączenie będzie wykonywane trzy razy w tygodniu od 1 listopada 2016 r. Bilety w promocyjnych cenach są do nabycia na stronie www.ryanair.com.

 

Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny.  

 

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Gdańska do Mediolanu w cenie od 79 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż do 30 listopada 2016 r. dostępne są do wtorku 9 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

 

 

1 NOWA TRASA Z GDAŃSKA 

Trasa

Częstotliwość

Początek operacji

Cena

Mediolan

3 x tygodniowo

1 listopada

79 zł