Ryanair, ulubiona tania linia lotnicza Europy, dziś (16 marca) ogłasza uruchomienie rozkładu połączeń na zimę 2015r. (trzy miesiące wcześniej niż w 2014r.) z nowymi trasami i dodatkowymi lotami.

Pasażerowie podróżujący z Ryanair mają do wyboru ponad 1600 połączeń i mogą czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe oraz oferta dla rodzin Family Extra, jak również dla klienta biznesowego Business Plus. Wszystko to sprawia, że Ryanair staje się naturalnym wyborem dla rodzin, przedsiębiorstw i podróżującym w celach wypoczynkowych.

Aby uczcić uruchomienie rozkładu zimowego 2015, Ryanair ogłasza promocyjną sprzedaż 100 000 biletów na całej siatce połączeń, w cenie zaczynającej sie od 79 zł. Bilety będą dostępne w sprzedaży do czwartku (19 marca).
Kenny Jacobs, Dyrektor Marketingu (CMO) z linii lotniczej Ryanair powiedział:
“Ryanair z przyjemnością ogłasza uruchomienie największego w historii rozkładu lotów na zimę 2015 z większą ilością lotów, tras oraz destynacji, jako kontunuacja rozwoju największej siatki połączeń w Europie. W ramach programu Always Getting Better i Karty Klienta, obiecaliśmy uruchomiać nasze rozkłady połączeń wcześniej aby nasi pasażerowie mogli już zaplanować i zarezerwować wakacje na lato i zimę 2015 po jak najniższych cenach.  

Ryanair nadal będzie łączyć kluczowe miejsca dla biznesu w Europie z większą ilością operacji lotniczych i lepszymi godzinami lotów pomiędzy największymi miastami, w tym m.in. Berlin, Edynburg, Londyn, Madryt, Mediolan, Rzym i Warszawa, sprawiąjąc, że Ryanair  jest idealnym i naturalnm wyborem dla klientów biznesowych, jak również dla rodzin z dedykowanym dla nich pakietem usług Family Extra.

Aby uczcić uruchomienie rozkładu zimowego 2015 ogłaszamy wielką wyprzedaż 100 000 biletów na całej siatce połączeń, w cenie zaczynającej się od 79 zł. Bilety będą dostępne w sprzedaży na naszej stronie internetowej ryanair.com do czwartku (19 marca).”

*Badania ACI potwierdzają: na każdy 1 mln pasażerów na międzynarodowych lotniskachutrzymanych jest do 1000 stanowisk pracy ,,na miejscu”.