Czy skuter działający jak taksówka będzie odpowiedzią na korki w miastach? Jednoślady dają możliwość szybszego poruszania się po zatłoczonych ulicach. Nie przeszkadzają im samochody dostawcze blokujące całe pasy, czy powoli sunące inne pojazdy. Czas dojazdu jednośladem w centrum miasta skraca się o ponad 56% w stosunku do pojazdu czterokołowego. Bycie tylko pasażerem eliminuje problemy z parkowaniem, a skuter jest zwrotny i wciśnie się wszędzie nawet tam, gdzie cztery kółka się nie zmieszczą.

 

Proste zasady

 

Krótki i przejrzysty cennik, całość obsługi przez aplikację mobilną to kluczowe założenia Skubera. Cena przejazdu jednego kilometra to tylko 0,9 zł jest bardzo atrakcyjna w stosunku do samochodowej konkurencji. Bez opłaty czasowej i innych ukrytych opłat.

 

Skąd pomysł

 

Podróż samochodem przez miasto, zwłaszcza w godzinach szczytu, to duże opóźnienia. Stojąc w korku tracimy cenny czas, niezależnie czy samochód, w którym jesteśmy to taksówka, auto wypożyczone, czy nasze własne auto. Skuber powstał po to, by umożliwiać płynne przemieszczanie się w miastach przede wszystkim w godzinach wzmożonego ruchu.

 

Zimą też można!

 

Całoroczne wyposażenie każdego jednośladu gwarantuje komfortowy transport również zimą oraz w dni deszczowe.

 

Bezpieczeństwo i wygoda

 

Wszystkie pojazdy w skuberze wyposażone są w kaski dla pasażerów oraz peleryny chroniące przed chłodem i wilgocią (opcjonalnie wyposażone w ogrzewanie). Dodatkowo dla komfortu i wygody podróżnych każdy pojazd ma zamontowany bagażnik na podręczne torby naszych pasażerów.

 

W celu zapewnienia naszym podróżnych maksymalnego bezpieczeństwa kierowcy Skuberów podlegają ciągłej kontroli i ocenie, zarówno przez pasażerów jak i niezależnych konsultantów współpracujących ze Skuberem.

 

Nieprzewidziane sytuacje drogowe

 

Znowu zaskoczyły Cię protesty na ulicach miasta, a może niefrasobliwie pozostawiony przez pasażerów niebezpieczny pakunek pokrzyżował Twoje plany komunikacyjne. Dowiezie Cię szybko we wskazane przez Ciebie miejsce, niezależnie od korków.

 

Ile zarabiają kierowcy skuber?

 

Pomimo niewielkiej opłaty za kilometr w ciągu jednej godziny kierowca jest w stanie przejechać dużo więcej kilometrów niż autem. Wynagrodzenie kierowcy to nawet 11 000-13 000 zł.

 

Ekspresowe przesyłki kurierskie

 

Najszybsze przesyłki kurierskie czas dostawy może wynieść mniej niż 30 min a koszt to jedynie 1,8 zł za kilometr.

 

Podstawowe dane o usłudze:

1. Cennik 1 km/0,90 zł

2. Start od 1 marca 2019 roku w 16 miastach wojewódzkich i we Włoszczowie

3. Obsługa przez aplikację mobilną (płatności, opinie, zamówienia)

4. 69 000 kierowców zweryfikowanych i ocenianych na bieżąco