Republika Słowacka – Kraj Partnerski tegorocznych Międzynarodowych Targów Turystycznych   

Pragniemy Państwa zaprosić do odwiedzenia stoiska narodowego Republiki Słowackiej podczas 21. Edycji Targów Turystycznych GLOBalnie, które odbędą się w dniach 27-29 marca 2015 roku w Centrum Targowym FairExpo przy ulicy Bytkowskiej 1B w Katowicach.

Podczas trzech dni targów Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej razem z przedstawicielami branży turystycznej ze Słowacji zaprezentują całoroczne atrakcje turystyczne naszego Małego Pięknego Kraju. Mieszkańców Śląska i gości targów zapoznamy ze słowackimi ośrodkami narciarskimi, parkami narodowymi, kąpieliskami termalnymi, uzdrowiskami, zabytkami UNESCO, zamkami, jaskiniami i hotelami Spa&Wellness.Doradzimy dokąd na Słowacji pojechać na Święta Wielkanocne, Majówkę, Boże Ciało, czy letnie wakacje oraz poinformujemy jak atrakcyjnie cenowo wypoczywać w naszym kraju.  

Dla branży turystycznej, dziennikarzy i V.I.P. gości w trakcie multimedialnej prezentacjiwalorów turystycznych Słowacji, która odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Pawilonie 3 na terenie targów w dniu 27 marca o godz. 12.15, przedstawimy najnowsze inwestycje oraz najbardziej atrakcyjne słowackie produkty turystyczne /zaproszenie wysyłamy w załączniku/.

Od piątku do niedzieli na stoisku Słowacji nr 57 organizować będziemy degustację znakomitych słowackich win i wyśmienitych serów. W miłej atmosferze będzie możnawysłuchać występów pełnej temperamentu muzyki ludowej PRIMAS ze Słowacji oraz zapoznać się z dekoracją pierników o tematyce wielkanocnej.

Jednocześnie informujemy, że każdy uczestnik targów GLOBalnie 2015 może wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodą jest czterodniowy ekskluzywny pobytu dla dwóch osób w hotelu Aphrodite PALACE**** w uzdrowisku Rajecke Teplicena Słowacji -www.spa.sk   

Jestem przekonany, że przygotowana przez nas bogata i atrakcyjna oferta podczas tegorocznych targów GLOBalnie 2015 przyciągnie na nasze stoisko tłumy Ślązaków i gości targów.

Więcej informacji o tegorocznych Międzynarodowych Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarstwa – GLOBalenie 2015 można uzyskać na stronie: www.globalnie.fairexpo.pl

Godziny otwarcia targów:

27.03.2015 /piątek/ w godzinach 10:00 – 17:00

28.03.2015 /sobota/ w godzinach 10:00 – 18:00

29.03.2015 /niedziela/ w godzinach 10:00 – 16:00