Pragniemy Państwa zaprosić do odwiedzenia stoiska narodowego Republiki Słowackiej nr A79podczas tegorocznych Targów Turystycznych TT WARSAW 2015, które odbędą się w dniach 26-28.11.2015 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy Marca 56 c.


Podczas trzech dni targów Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej razem z 10-cioma przedstawicielami branży turystycznej ze Słowacji zaprezentują zimowe atrakcje turystyczne naszego Małego Pięknego Kraju. Przedstawimy tegoroczne nowości w słowackich ośrodkach narciarskich, uzdrowiskach oraz kąpieliskach termalnych. Doradzimy dokąd na Słowacji pojechać na Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra czy ferie zimowe oraz poinformujemy jak atrakcyjnie cenowo wypoczywać w naszym kraju.  

HIT-em tegorocznego zimowego wypoczynku na Słowacji będą połączenia lotnicze z Warszawy do Popradu w słowackich Tatrach, które realizowane będą przez linie lotnicze airBaltic oraz bezpośrednieweekendowe połączenia autobusowe z Warszawy do Tatrzańskiej Łomnicy, Smokowca oraz Tatralandii w Liptowskim Mikulaszu, których realizatorem będzie PKS Polonus.    

Dodatkowo promować będziemy Mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie figurowym, które odbędą się w stolicy Słowacji w Bratysławiew dniach 25 -31 stycznia 2016 oraz Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim, który odbędzie się w terminie 5 i 6 marca 2016 rokuna stokach w Jasnej pod Chopokiem w Niskich Tatrach.

W związku z powyższym w piątek 27.11.2015 o godz. 14.00 na stoisku narodowym Słowacji odbędzie się spotkanie przedstawicieli biur podróży, dziennikarzy i blogerów, które połączone będzie z degustacją słowackich win z regionu Małe Karpaty. Przy winie słowackim będzie można wysłuchać słowackiej muzyki ludowej  i spróbować słowackich specjałów gastronomicznych.

Na spotkaniu poinformujemy także o nowych połączeniach Polskich Linii Lotniczych LOT z Warszawy do Koszyc, które wystartują 29 marca 2016 roku.    

Jestem przekonany, że przygotowana przez nas bogata i atrakcyjna oferta podczas tegorocznych targów TT Warsaw 2015 przyciągnie na nasze stoisko tłumy Warszawiaków i gości targów.

Polacy należą do ścisłej czołówki turystów zagranicznych odwiedzających zimową Słowację i dlatego robimy wszystko, by ich zainteresowanie naszym krajem cały czas rosło. Staramy się sprostać ich oczekiwaniom, oferując coraz wyższą jakość usług po atrakcyjnych cenach.

Targi Turystyczne będą udostępnione dla zwiedzających w godz. 10.00 – 17.00. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.ttwarsaw.pl