Arkadiusz Walus, prezes Walus Marketing Management poinformował o przełożeniu SNOW EXPO SKI TEST w Słotwiny Arena/Krynica na 6-7 lutego 2021r. Terminy B2B SNOW EXPO w hotelu Crystal Mountain w Wiśle (18-19 lutego) oraz SNOW EXPO SKI TEST (18-21 lutego) pozostają bez zmian. Pełen komunikat znajdą Państwo poniżej: 

Spodziewaliśmy się wczoraj dalszych obostrzeń, ale nie dalszego zamknięcia stoków. Tej decyzji nie potrafimy zrozumieć, tym bardziej,  że ilość średniotygodniowych zakażeń  jednoznacznie wskazuje, że cała Polska powinna już być tzw. żółtą strefą, a wiele powiatów zapewne ma status zielony. Ale z jakiegoś powodu Rząd zmienił strategię i ukrył dane. Przypuszczamy, że istnieje zalecenie UE na lockdown, aby szczepienia ruszały w najniższej, możliwej liczbie zakażeń. Jako www.knso.pl podejmujemy właśnie dalsze, wspólne działania w kierunku uzyskania pomocy rządowej dla branży.

Kto jeszcze się nie zapisał – serdecznie zapraszamy: https://docs.google.com/forms/d/1fX2hWppeQH7uVC2yBHMbbRDbodM5FLa5LquLl6TAMxg

Jako SNOW EXPO nie poddajemy się i mamy nadzieję na otwarcie stoków od lutego, a co za tym idzie przesuwamy SNOW EXPO SKI TEST w Słotwiny Arena/Krynica na termin 6-7 lutego 2021r. Chyba, że Rząd jeszcze zmieni pod naciskiem wszystkich zainteresowanych decyzję, wtedy pozostajemy w dotychczasowym terminie. Licząc na to, nie zmieniamy jeszcze kilka dni daty Wydarzenia na naszych www i social mediach.

Jeśli Rząd powróci do stref żółtych i czerwonych w lutym, to nadal podtrzymujemy datę B2B SNOW EXPO w hotelu Crystal Mountain w Wiśle na 18-19 lutego oraz SNOW EXPO SKI TEST w dniach od 18-21 lutego 2021r. Pierwsze dwa dni branżowe, weekend dla klientów końcowych. W przypadku otwarcia stoków, ale dalszego zamrożenia imprez targowych poszukamy rozwiązania spotkania branżowego na stoku, podczas testów nart i desek.

Z oczywistych względów projekt SNOW EXPO ROAD SHOW przekładamy na sezon 2021/22.

Tymczasem życzymy dużo zdrowia, spokoju i wytrwałości. Jeszcze będzie dobrze, jeszcze będzie jak w grudniu 2020 w Białce: https://fb.watch/2Zf9gK_Ii3/ Głęboko w to wierzymy.

SNOW EXPO TEAM

Zdjęcie: https://snowexpo.pl/