Informujemy, że do dyspozycji klientów naszego lotniska dostępny jest parking Premium. Jest on kryty i strzeżony przez wyznaczoną obsługę. Ma 58 szerokich miejsc postojowych XXL. Dodatkowo, klienci tego parkingu mogą skorzystać z przejścia Fast Track w cenie opłaty

 

Parking Premium przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Specjalne, szerokie miejsca XXL umożliwiają wygodne zaparkowanie nawet dużych samochodów i swobodny dostęp (np. do wyjęcia dziecięcych fotelików lub nosidełek). Wjazd znajduje się na poziomie przylotów i jest pierwszym po dojeździe przed terminal, bezpośrednio pod hotelem Renaissance. Wszystkie miejsca postojowe są pod dachem, a cały parking jest objęty monitoringiem i strzeżony przez wyznaczoną obsługę.

 

– Parking Premium zapewnia naszym klientom wyższy standard obsługi względem innych parkingów lotniskowych oraz wokółlotniskowych. Wygodne parkowanie, zwiększone bezpieczeństwo pojazdu oraz dostęp do szybkiej ścieżki Fast Track to elementy, które przemawiają za tym, aby pasażer powierzył nam swój samochód i szybko, bez stresu udał się w podróż. – mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor Biura Marketingu i PR Lotniska Chopina.

 

Parking Premium jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich podróżnych, którzy cenią sobie czas i wygodę. Oprócz dogodnej lokalizacji parkingu i szerszych miejsc, bilet parkingowy umożliwia skorzystanie z szybkiego przejścia do kontroli bezpieczeństwa (Fast Track). Jeden bilet uprawnia do przejścia jedną osobę wraz z dzieckiem do 13 lat. Parking Premium jest przeznaczony zarówno do krótkotrwałego zostawienia samochodu jak również do zaparkowania w perspektywie długoterminowej. Ceny rozpoczynają się od 20zł za pół godziny i 30zł za godzinę. Za dzień parkowania opłata wynosi 130zł, natomiast za okres 6-10 dni jest to stała opłata 530zł, a w przypadku pozostawienia na dwa tygodnie (11-15 dób) 610zł.

 

Więcej informacji na temat parkingu Premium dostępnych jest na stronie Lotniska Chopina: https://www.lotnisko-chopina.pl/pl/lokalizacja-parkingow.html